Ataşehir’in Ak Parti İlçe Başkanı İlk Adayı Belli Oldu. Sizden Biriyim

Ataşehir’in Ak Parti İlçe Başkanı İlk Adayı Belli Oldu. Sizden Biriyim

Kongre süreci başlayan Ak Parti Ataşehir’de mahalle delege seçimleri sonrası ilçe başkanlığı’na ilk aday da sosyal medyadan adaylığını ilan etmişti.

Sosyal medyada adaylığını duyuran ve partililerinin desteğini isteyen Kadir Kösen, Ataşehir Belediyesi’ni kazandırma sözü verdi. Kösen, başkanlığa adaylığını şu sözlerle açıkladı:

Genç ve Dinamik bir soluk gelecek,diyen Kadir Kösen birleştirici olacağım.

“Değerli dostlarım Allah’ın izniyle AK PARTİ Ataşehir ilçe başkanlığına aday olacağımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Beni seven beni tanıyan ve çıkmış olduğum bu yolda bana destek olmak isteyen arkadaşlarım sosyal medya sayfalarında paylaşım yaparak beni desteklemesini ve AKİM (ak parti genel merkez” sayfasından başvuru yaparak ilçe başkanlığı için öneride bulunmasını rica ediyorum. Ben bu yola çıkarken birilerinin beni göstermesi yukarılardaki arkadaşlarıma yakın dostlarıma güvenerek değil Ataşehirimizin siz değerli, güzel insanları ve destekleriyle ve beni tercih etmesiyle bu yolda muhaffaka varmak istiyorum ve gerçek bir dava aşkı ile Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın izlemiş olduğu yoldan yürüyerek Ataşehirimizin siz güzel insanlarının bütün sorunlarına canı gönülden ilginerek çözüme ulaşmasına yardımcı olmak ve en önemlisi Ataşehir Belediyesi’ni Ak Partili bir belediye yapmak için elimden gelen ne varsa yapacağıma söz vererek başlamak istiyorum. dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?