ATAŞEHİR BELEDİYESİ YALAN DEDİ, GERÇEK ÇIKTI MAHALLEDE 75 BİN KİŞİYE YAKIN MAHALLE’NİN TAPUSU GASP EDİLİYOR

ATAŞEHİR BELEDİYESİ YALAN DEDİ, GERÇEK ÇIKTI MAHALLEDE 75 BİN KİŞİYE YAKIN MAHALLE’NİN TAPUSU GASP EDİLİYOR

Ataşehir Belediye Başkanı Yalan dedi. Gerçek Çıktı Ataşehir belediyesi sınırlarında 75 bine  yakın nufusu barındıran yeni çamlıca ,mimar sinan, mevlana mahallerinde bulunan arsalar hukukdaki boşluklardan kendilerine hak çıkarmak istiyorlar diyen mahalle sakinleri belediye başkanımız Muhtarlarımıza yalan söylüyor diyerek bizim seçtiğim kişileri hakaret ediyor evet  işleri inceledikçe içinden  Battal başkanın  güneşi balçıkla sıvayarak hakikati göstermiyor.

Kendisi oturduğu yerden mahallemizi adam yerine koymadı ve vekilini gönderdi kendisi de gitti batı ataşehirde aşure dağıttı ancak bilsinler ki  devletin vermiş olduğu Tapular gasp ediliyorlar.

Burası emek evler değil diyorlar üç kuruşa beş köfte yok diyen mahalle sakinleri gerekirse yolları aşınmaz diyen Battal başkan sözünde durmaz  ve encümen kararını tam olarak çekmez ise  sesimizi mazlumların sesi olan Cumhurbaşkanına  duyurmak için  15 temmuzda nasıl vatanımızı savunduk ise  devletimiz tarafından zamanında resmi tapular verilirken ve  iki misli paralar ödediğimiz tapularımız kimseye rant ettirmeyeceğiz  zamanında %85 lik mahallenin sorunu bitiren eski Ümraniye belediyesi  bu üç mahallenin yeni Ataşehir belediyesine geçmesi ile tapularımızı yok sayıyor.

Bizlere gelerek  seçim vaadi vererek oy avcılığı yapmakla suçlayan mahalle fotokopileri saklayın diyerek  tapu sözü veren belediye başkanı battal bey şimdi manevra yaparak kucağımızda bomba bulduk diyor. nasıl bir kandırmaca  karşısında çocuk mu kandırıyor yada  bizleri cahil mi görüyor.

Untumasın ki Allah var problem yok, bu topraklar tapulu malımız ve zamanında ödendi  diyen halk cumhurbaşkanımızın sözünü hatırlatılar 15 temmuzda gerekirse “ölümüne “diyen cumhurbaşkanımız  bizim için örnektir dedi.

Biz mahalleli olarak sözüm ve tavrımızla biriz. gerekirse tüm Türkiye Duyacak ne demek resmi tapuların iptali o zaman tüm millet olarak Tehlikedeyiz diyor.  kendi yandaşlarına  ne vaadler verildi artık şüphe ile bakıyoruz diyen üç mahallenin sakinleri mahallemize bu sorun çözüm bulmaz ise gerekirse  Kayyum istiyoruz  diye yollara çıkarız bizler bunu istemeyiz diyen mahalleli . milletin üstünde söz ancak intihadır diyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

 1. Bunlar yapar rant var eylem yapsın. Mahalle yolları kaptsın tapulu mal çökmedir hırsızbunlar

 2. Hırsız belediye kayyum atanmalı
  Adalet yürüşü onlara az kaldı bunlar bir daha py alamaz bu ataşehirden

 3. Battala oyları verdiniz. müstehak sizlere şimdi giren girdi.şimdi ağlayın.kendi düşen ağlamaz.

 4. Ataşehir belediyesi başkanı menfaatsiz iş yapmaz kemdisini iyi tanırım kaç tane yeri var eşinin ve kendinin seçimdem önceki mal varlığı ne araştırsınlar
  Adam kendi eş ve dostları üzerinden iş yapıyor.
  Son seçimi zaten gidecek. Soz kozları. Kendi ve çevresine rant için mahalleyi sağlam bırakmaz. Çok iyi tanırım.önüme geleni ezer.

 5. battal o elbise sana battal boy geldi seçime bile o koltukta kalamayacaksın inşallah nbu mahalleliyi cahil yerine koyma gafletine bulunun kimse o koltukta kalamaz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri