Murat Yacel
Murat Yacel
murat@atasehirdenhaber.com
MALUMUN İLANIDIR…
 • 0
 • 198
 • 24 Aralık 2019 Salı
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Avukatlık yaptığı dönemde 600 bin liralık mükerrer tahsilat yapmakla yani sahte senetle işlem yaptığı için gündeme gelmişti ‘’malum YAVAŞ’’.

Üstüne de pişkin pişkin vergi kaçırmak için yaptığı usulsüzlüğü anlatmıştı.

Buna rağmen Ankara’lının oylarıyla seçildiği için zaten yargı aşamasında olan usulsüzlük ve yolsuzlukları bir dönem gündemden düşen ‘’malum YAVAŞ’’ tekrar gündemdeki yerini almayı başardı.

Hemde ne başarı ;Malum bey Türkiye’nin en çok konuşulan siyaset adamı oldu.

Ancak konuşulan konu yolsuzluk iddiası .

Yolsuzluğu yapanda CHP li olunca kendini solcu yada sosyal demokrat diye tanımlayan, her fırsatta vatan millet edebiyatı ile söze başlayıp Ak Partiyi hırsızlık, yolsuzluk ve adam kayırmakla suçlayan .

Haddini aşıp salya sümük saldırıya geçen ciddi bir kesim derin bir sessizliğe gömülür zannetmiştik.

”Rüşvet istediler ”’ diye suç duyurusunda bulunan isim CHP li ,rüşveti isteyen CHP li ama CHP tabanı sosyal medya hesaplarından ‘’ ‘’malum YAVAŞ’’ ın resminin altına methiyeler düzüyor.

Kahraman ilan eden mi dersiniz. Büyük adam diye slogan atan mı ararsınız , ne ararsanız var.

Mahcup olmalarını falan beklemiyoruz ama bizzat eski bir CHP li Milletvekili tarafından rüşvet istemekle suçlanan bir belediye başkanına kahraman muamelesi yapmak ta neyin nesidir?

Hangi aklın ürünüdür?

Yıllardır dürüstlük ,hak ,hukuk ,adalet naraları atan bu arkadaşların kast ettiği dürüst siyaset anlayışı bu mudur? Hak ,hukuk, adaletten kasıtları ‘’bizim adamımız çalsın’’ anlayışımıdır?

25 kuruşluk market poşeti için hop oturup hop kalkan , bu arkadaşlar 25 milyon rüşvet istediği iddia edilen ‘’malum YAVAŞ’’ için methiyeler düzecek seviyeye hangi ara indi ?

Kendileri dışındaki herkes için ‘’itiraz etmeyi bilmiyorla.

Herseye körü körüne destek veriyorlar diyerek koyun gibi ’’ olmakla itham eden bu tayfanın düştüğü durum içler acısı.

Yıllardır aranılan ‘’bidon kafalı, göbeğini kaşıyan’’ adam bulundu sonunda hemde arayanların burnunun dibinde, bir ayna kadar yakınında bulundu. Bu vesile ile yıllardır yaptıkları çirkin itham ve yakıştırmaları iade ederek en içten ve samimi duygularımızla sözde sosyal demokrat arkadaşları selamlamış oluyoruz.

Selam olsun rüşveti ,hak yemeyi, hukuku hiçe saymayı kendilerine ‘’helal’’ sayan kitleye.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YENİ
 • YORUM