Murat Yacel
Murat Yacel
murat@atasehirdenhaber.com
Ardında Yüz Köpek Havlamayan Kurt , Kurt Sayılmaz..
 • 0
 • 293
 • 29 Ocak 2019 Salı
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Geçtiğimiz hafta kısa ve özetle yazmıştık ama anlamamışlar ;Şimdilik bu kadar yeter dedik , yetmemiş. Cezaevine gitmekten ,karakola imza vermekten vakit bulmuş ki, Çankırılılar la uğraşıyor.

Ufuk Bulut !! Güya gazetecilik ayağına yaptığın işlerimi konuşalım ,illaki senin anladığın dilden mı yazalım .
Sağlığınla ilgilensen daha iyi olmaz mı. GÖZÜNE biraz dikkat et ,bak yine iyi göremiyorsun çevreni.
Sonra insanlar senin koluna girip hastane, hastane dolaştırmak zorunda kalıyor. Gerçi senin sorunun ‘’kör’lük’’ değil ‘’nankör’lük’’dür.
Haber arıyorsan kendinden başlayabilirsin. Mesela neden iki güne bir cezaevindesin ? bunun da haberini yapsan , kendini bir yazıversen de okusak .Gerçi bilmeyen kalmamış ama en iyi sen bilirsin kendini. Niye ceza aldığını kamuoyuna açıkla ; Hadi bize kendi ağzından anlat ne işler çevirdiğini.
Hem bu röportaj yapmaktan daha kolay . Vatan haini damgasını yemiş tiplerin kapısında gezemeye de gerek kalmaz .

Seni yine kısa geçeceğim kusura bakma. Sonra daha çok yazarız ama vaktim dar
Gelelim konuya ; Erol Tepebaşı’na
Etrafına FETO artıklarını toplamış aklı sıra siyaset yapıyor. Kim bu Erol , Kısaca Çankırılının Ataşehir’deki yüz karası.

Derneği şahsi menfaatlerine alet etmekten başka bir iş yapmadığı için başarısız olmuş , üstelik bu başarısızlığını başarı gibi pazarlayan ilginç bir kişilik.

Kılıcdaroğlu’nun “adalet” Yürüyüşü’nde peydah olup ,halkı İSYANA davet eden bunun için de hakkında soruşturma açılmış ; ailesi de kendisi gibi FETO soruşturmalarından içeri girmiş bir kadına hamilik yapan, bu kadını cezaevinde hergün ziyaret eden; denetimli serbestlik şartıyla dışarı çıktıktan sonra derneğinin işletmeciliğini verip ticaret yaptıran , FETO’nun artıklarından kendine çevre kurup CHP ye yamanmaya çalışan Erol.

Çankırı’da bu memleket için şehit vermeyen bir tane köy bulamazsın. her köyünde ayrı bir şehitlik var. Senin gibi örgüt sempatizanlarını etrafına toplamak yerine onlara kurşun sıkmış insanların toprağıdır Çankırı.

Ataşehir’deki bütün Çankırılılar’ı tek çatı altında toplayacakmış beyimiz. Daha önce 3-5 kişiyi toplayıp dernekçilik oynadığı günleri özlemiş sanırım. Bunun içinde mevcut dernekleri karalayıp hedef göstermeyi tercih etmiş. Beyefendi farkındamısın bilmiyorum? Çankırı’lılar zaten tek çaltında toplanmayı başarmış , ama senin adresleri karıştırdın galiba , yanlış yere tezgah açmışsın .
Bak şimdi Erol !!Gazeteci kılıklı dolandırıcıların oyununa’mı geldin? Kumpas ve ayak oyunlarına alışkın federasyon’dan mı akıl aldın ? Ne yaptın bilmiyoruz? Ayrıca sana güvenip yola çıkan varsa Ataşehir’de yaya kalır onuda peşinen söyleyeyim.

Erol Tepebaşı senin döneminde kimsenin kapısını çalmadığı, önünden geçmediği derneği alıp ayağa kaldıran, şahlandıran Mehmet BAGCI ya saldırarak pirim yapmana izin verirmiyiz sanıyorsun?
Ederinin karşılığı zaten belli , etrafında kimse yok . Kiminle, kimi tek çatı altında toplayacaksın, senin çatı dediğin başını sokmaya çalıştığın CHP meclisi olmasın sakın. Sen hele kendini bir listeye aldır hadi bir görelim etkinliğini.

Federasyon falan demişsin. Beni ordan attırmak istedi demişsin Mehmet BAGCI için. Ben bizzat Mehmet beyle konuyu görüştüm , kendisi seni ve ayak oyunları ile Ataşehir Tüm Çankırılılar Derneğini devre dışı bırakmaya çalışan federasyonu tanımıyor . Kaldı’ki muhatap alsın
Aklıma takıldı hani senin deyiminle Mehmet BAĞCI yı getirdiğin kongrede 50 kişi vardı galiba. Ama sen bugün Çankırılı benim hatırımı kırmaz demeye kalkışıyorsun. Utanmıyormusun? Mehmet BAĞCI 100 kişi toplayamaz demeye.

BAĞCI gecesini gündüzüne katmış , hemşerilerine yarenlik etmiş. Ataşehir’i mahalle ,mahalle gezmiş, nerde hemşerisi varsa bulmuş ellerini sıkmış , çaylarını içmiş .Kendini sevdirmiş
Bizzat AK PARTİ İlçe Başkanı Av.Ahmet ÖZCAN tarafından meclis üyesi adayı olarak davet edilmiş.
Öğretmen evinde yapılan yemekli organizasyon da kişi sayısı 1500 civarı idi. Ataşehir’de yaşayan Çankırılı’lar Mehmet BAĞCI’ya sahip çıkmış , onun arkasında dimdik durmuş, 7 sinden 70 ine tüm hemşerileri Mehmet Bey’in AK PARTİ’ de siyaset yapması için arkasında saf tutmuş.Başta Dernek Başkanı Nuray KARAKUŞ olmak üzere tüm dernek yönetimi gece gündüz çalışmış , devasa bir iş çıkarmış ortaya; Sancaktepeden Çankırıya kadar tüm sevenleri yerini almış.

Erol !!
Seni kim gaza getiriyor , bu akılları kim veriyorsa sana yazık ediyorlar haberin olsun. Erol bey hadi buyur , sende böyle bir organizasyona imza at , görelim bakalım kim var yanında. Bizde görelim CHP de görsün.
Bak şimdi Erol sen kendin gibi usül erkan bilmez , Iş’ten anlamaz adamlarla oturup haber olacağına gel bizim bir çayımızı iç emin ol en az bu satırlardaki kadar açık ve net oluruz biz .Senin gibi orası burası değil direk dilimizle konuşuruz. Adresi biliyorsun ve madem çatı arıyorsun buyur.sağda solda malzeme olma .
Son olarak.

Ardında yüz köpek havlamayan kurt kurt sayılmaz demişler . Mehmet bey tebrik ederiz sizi , siyaset sahnesine girişinizin ne kadar önemli olduğunu şimdi daha iyi anlıyoruz. Allah muhafaza siz olmasanız 13000 Çankırı’lıyı temsil etmek isteyenler meydanı boş sanıp kafasına göre hareket edecekmiş.teşekkürler Mehmet Bey eline, gönlüne , emeğine sağlık.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YENİ
 • YORUM