Murat Yacel
Murat Yacel
murat@atasehirdenhaber.com
Ak Parti Teşkilatları
 • 0
 • 298
 • 11 Şubat 2019 Pazartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

AK PARTİ Ataşehir ilçe başkanlığında görev değişikliği malumunuzdur. Öncelikle yeni  başkana muvaffakiyetler dileriz.

Ancak sadece isim değişikliği ile iş bitmiyor , belki’de iş yeni başlıyor desek yeridir . Neresinden başlasam bilmiyorum?  Bizim üstümüze vazife olmasa’da birkaç kritik hatırlatma yapmak sanırım yanlış olmaz.

Mahalle teşkilatları (hepsi için geçerli değil belki ama kulağımıza gelenler var);  Muhtar adaylarının arkasına takılmış oyun oynuyor. Koskoca siyasi parti bir muhtar adayının peşinde oyuncak edilmek isteniyor. Beylerimiz  partiye katkı sunmak için değil partiden güç almak için göreve gelmişler sanki. Kendi ahbapları olmayan bir muhtar adayını veya yakınını partinin yanında yöresinde görmek istemiyorlar. Bu parti mahalle temsilcilerinin oyuncağı mı? Dostlar alışverişte görsün kabilinden çalışmalarda vakit geçirmek AK PARTİ teşkilatı’nın vizyonuna yakışmaz , köşe kapmaca savaşlarının ise hiç zamanı değil .

Gençlik kollarından şuana kadar ses seda yok. Bir davul almışlar ellerine bam, bam vuruyorlar. Pırıl ,pırıl bir genç nesil davulcu yapılmaya çalışılıyor  olacak iş değil.Size kim veriyor bu akılları bir nesli davulcu  yapacaksınız . Yaptığınız hataları gençliğinize veriyoruz ama bu işin geleceği’de var.

Gençlik Kolları Başkanı  ! her resim karesi’ne gireceğim her protokol masasında yer alacağım diye sarf ettiğin eforu asli görevinde kullansa hem kendisine  hem partiye katkı sunacak; bu şekilde giderse  belki yarın kendine bir kariyer yapar ama Ak Parti Gençliğine hiçbir katkısı olmaz .

Kadın Kollarımı? Hiç yazacak bişey yok, zira yaptıkları bişey yok .Neslihan hanım Kadın kollarında kıyım yapa yapa çalışacak insan bırakmamış, olanlarda birbirini takip edip iş yaptıklarını zannediyorlar.Vakti zamanında tecrübe kazanmış deneyim sahibi aklı başında ne kadar insan varsa dışlanmış kapı dışarı edilmiş. Kadın kolları Neslihan hanım’ın oyuncağı olmuş desek yeridir. Onunda yegane marifeti protokolde aldığı kare.

Serseri mayın gibi olmuş ,ellerinde bir telefon sağa sola talimat yağdıran ilçedeki  beyzadeler  için artık söz söylemeye hacet kalmadı  .Sosyal medyada kim ,kime ne yazmış kim bunlara ne demiş onu takip etmekten çalışmaya vakit bulamıyorlardı ki, topluca istifa verip en hayırlı çalışmayı yaptılar.

Beyler siz ali kıran baş kesenmiydiniz?

Eleştiriden münezzeh, la yusel miydiniz?

Kimin partisinde  kiminle mücadele ediyordunuz?

Teşkilatlarınızı ayağa kaldırıp koşturmak yerine  frene basmakla mı görevliydiniz?

Mafyatik pozlarla siyaset yapmayı kim öğretti size?

Dost acı söyler ;

Bundan sonra görev alacak arkadaşlara kolaylıklar dilerim;

 

Kimseye  kızıp öfkelenme makamında değilsiniz   .

Bu partinin bir davanın partisi olduğunu hatırınızdan çıkarmayacağınızı umud ederim.

Sadece bir ATAŞEHİR’Li olarak uyarı görevimizi yapıyoruz. ALINMAYIN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YENİ
 • YORUM