UYUMSOFT, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’dan İnovaLİG 2017 Ödülünü Aldı .

UYUMSOFT, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’dan İnovaLİG 2017 Ödülünü Aldı .

Türkiyen’nin yazılım ve geliştirmede  Milli Markası olarak emin adımlarla  yükselen bir markası.

Uyumsoft  İnovaLİG 2017 şampiyonları arasına  Altın harflerle yazdırdı TÜrkiye ‘de yazılım da milli  ve yerli olarak gözbebeği olacağını bu ödüller yağmuru ile belirledi.

Uyumsoft , Türkiye’nin İnovasyon liderleri arasına adını yazdırdı. Kolay olmayan zorlu bir süreçte 971 katılımcı firma arasından,  Uyumsoft İnovaLİG 2017 arasına girdi .

Uyumsoft Başkanı Mehmet ÖNDER  Uyumsoft’un İnovasyon Döngüsü katagorisinde 3.lük ödülünü diğer ödül alanlarla birlikte ,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ  Ve TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞi’nin  ellerinden aldı.

İnovaLİG 2017 ödülleri töreninde, yazılım ve ERP sektöründe tek ödül alan firma olan Uyumsoft, yerli yazılımda Türkiye’nin lider firması olarak adını yazdırdı. HAVELSAN’ın A-Grubu tedarikçisi olan firma, en iyi yazılım ve ERP firması olarak, bu yılın ilk yarısında akredite edildi.

EkoTicari ürün ailesini 4 kıtaya ihraç etmeyi hedefliyor.

           Hüseyin ŞAHİN  Ve  Mehmet ÖNDER 

 

Türkiye’nin inovasyon liderleri arasında yer almaktan duydukları gururu ve mutluluğu dile getiren Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, şunları söyledi:

“20.yılımızda aldığımız bu anlamlı ödülün haklı gururunu yaşıyoruz. Bu ödülü almamızda, Uyumsoft’a bugüne kadar değer katan tüm çalışma arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyoruz. Bizleri bu ödüle layık gören TİM’e ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Uyumsoft, yerli yazılımda ülkemizin gurur kaynağı olan firmalarından birisidir. 20 yıldır inovasyon ve ar-ge’ye yaptığımız yatırımlarla, global bir marka olma yolunda ilerliyoruz. İleri teknoloji konularına odaklanarak, yıllık gelirimizin yüzde 43’nü ar-ge faaliyetlerine ayırmaktayız. Gelecek yıllarda da, ileri teknoloji uygulamaları ve üniversite-sanayi işbirlikleri konularında yaptığımız çalışmalara yenilerini eklemeyi sürdüreceğiz.

10 ülkede çalışan yazılımlarımızı, EkoTicari ürün ailesiyle birlikte 4 kıtaya satmak için çalışmalara başladık. Yerli ve milli ERP’nin temelini oluşturan EkoTicari ürün ailesini, 2023 yılına kadar bir dünya markası yapmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki süreçte, iş yazılımları kadar, ülke güvenliğini ilgilendiren savunma sanayi yazılımlarına da yönelerek, bu projeleri eko-sistemimizde bulunan iş ve çözüm ortaklarımızla birlikte geliştirmeyi planlıyoruz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri