TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ AÇAN HEP BU MARKA OLACAK .

TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ AÇAN HEP BU MARKA OLACAK .

Hüseyin ŞAHİN

Başbakan Binali YILDIRIM’ın Mehmet ÖNDER beyi UYUM  Ziyareti.

Yerelden teknolojinin merkezine yol alan kurumsal yazılım lideri Uyumsoft, yenilikçi bakış açısıyla yeni fırsatlar ve rekabet avantajı için şirketlere kurumsal verimlilik ve daha karlı iş modellerine sahip olmalarını sağlayacak çözümler sunmaktadır.

 

Bilgi teknolojileri yazılımı ve danışmanlığında değişimin ve yeniliğin enerjisini genlerinde taşıyan Uyumsoft, Bilgiye Dayalı Yapılanma ve Yenilenme Modeli ile müşterilerinin stratejilerinin bilgi temelli olarak kurgulana bilmesine katkı sağlamaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında, alanında lider olan farklı sektör ve ölçekteki şirketlere ‘çözümleri’ sunmaktadır.

%100 Türk sermayeli bir kuruluş olan Uyumsoft, Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi olma hedefi ve Türkiye’nin dünyadaki markası olma vizyonu ile güçlü adımlarla devam etmekte.

20 yıldır 6.000 fazla artan müşteri sayısı ile  ,200 geçen çalışan sayısı, 150 fazla iş ortağı uyum içinde  ekosistem oluşturan şirket

Yurt içi ve yurt dışı 6 ofis ile entegre, 10 ülkede kurumsal iş sistemleri  çözüm sunan şirket ,500 den fazla erp projesine  imza atmış, 1000 fazla işletmede artarak devam eden  e-dönüşüm  yapmaya devam eden şirket  önemli 10 ‘dan fazla kamu projesi ile  Türkiye’nin gücüne ve işletmelere değer katarak devlet ve şirketleri entegre ediyor.

Resmi kuruluşlardan,üretimden,makine metal sektörüne,plastik ambalaj  sektöründen,tekstile,eğitime,organize sanayi bölgesinden,gayrimenkule,yapım-inşaata firma değer katan %100 yerli yazılım şirketi Uyumsoft  Türkiyenin markası olacak . Uyum ile Geleceği kodlayacak.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri