MUHALEFETİ SIKIŞTIRAN   AÇIKLAMALAR.

MUHALEFETİ SIKIŞTIRAN AÇIKLAMALAR.

 

Yeniden Refah Partisi genel başkanı Fatih Erbakan ,partisinin  Kocaeli il teşkilatı tarafından düzenlenen iftarda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Türkiyede muhalefet sıkıntısı olduğunu söyleyen Erbakan  ”bütün derdi zoru bu iktidar gitsinde ne olursa olsun anlayışı olan ,iktidarla inatlaşma ,iktidar sahiplerinden intikam alma ,hırs, haset . bu duygularla dolmuş , güzü hiçbirşey görmüyor . bu iktidar gitsinde ne olursa olsun, Türkiye ne hale gelirse gelsin  noktasına gelmiş bir muhalefet kendisi kazanmak için değil karşı tarafa kaybettirmek için siyaset yapan bir muhalefet ; Milletin derdiyle dertlenen , milletin sorununa çare bulmak  için çalışan değil ,kendi hırsını tatmin etmek için, kendi intikam duygusunu tatmin etmek  için siyaset yapan bir muhalefet. sadece eleştiren çözüm önermeyen; teşhisleri çOk güzel yapıp arkasından çözüm önerisini ortaya koyamayan bir muhalefet.

ERDEM VURGUSU

Erbakan ”mevcut iktidar 17 senedir bir tane bile doğru iş yapmamıştır, yaptıklarının hepsi kötüdür diyen ,  kim yapmış olursa olsun doğruya doğru , yanlışa yanlış diyebilme erdemeni gösteremeyen bir muhalefet ; Biz gelirsek yapılanları yıkacağız , yapılan hizmetleri durduracağız , yapılmış olan bir takım hizmetleri satıp yok edeceğiz  diyen bir muhalefet olduğunu’‘ söyledi .

TEMEL KARAMOLLAOĞLU’NA SERT  GÖNDERME

Fatih Erbakan ” iktidarın yapığı bir camiyi , üniversiteyi  bile eleştirecek  hale gelen , camiyle bile kavga edecek hale  gelen bir muhalefet olduğunu ”  söyledi.

SİYONİST MEDYA SİZİ NEDEN SEVİYOR ?

Dünyaca ünlü siyonist , yahudi asıllı  Rupert Murdoch’a bağlı kanalların abonesi haline gelen bir muhalefet olduğunu söyleyen Fatih Erbakan ; ”rahmetli ERBAKAN HOCAMIZA 40 sene boyunca ağzından güzel bir laf çıkmayan siyonist medya , bugün muhalefeti  yere göğe sığdıramıyor”

HAYIRDIR İNŞALLAH !

Fatih Erbakan ” ERBAKAN HOCAMIZIN kapısının önünden geçmeyen   yahudi sermayeli medya seçim dönemlerinde sizi allayıp pulluyor , hayırdır inşallah ” dedi.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?