İLGEZDİ YIKILACAK DEDİ. ÖZEL İLİŞKİLER VETO ETTİ..

İLGEZDİ YIKILACAK DEDİ. ÖZEL İLİŞKİLER VETO ETTİ..

İLGEZDİ YIKILACAK DEDİ. ÖZEL İLİŞKİLER VETO MU ETTİ.

    23.03.2019 Tarihinde bir vatandaşın, Ferhatpaşada  kaçak yapı yapıldığı ,ihbar niteliğinde çektiği video Ataşehir belediyesi yetkililerine gönderiliyor. Ancak ,ihbar bilgisi o tarihte alınıyor ve şikayetçi vatandaşa ilgileneceği söylenerek geçiştiriyor. Fakat bir yıl geçmesine rağmen vatandaş tarafından ihbar edilen kaçak yapı ve yapılar hakkında bir yıkım yapılmıyor. iddialar arasında; Belediyenin üst düzey yöneticileri hakkında yıkım […]

 

 

23.03.2019 Tarihinde bir vatandaşın, Ferhatpaşada  kaçak yapı yapıldığı ,ihbar niteliğinde çektiği video Ataşehir belediyesi yetkililerine gönderiliyor.

Ancak ,ihbar bilgisi o tarihte alınıyor ve şikayetçi vatandaşa ilgileneceği söylenerek geçiştiriyor.

Fakat bir yıl geçmesine rağmen vatandaş tarafından ihbar edilen kaçak yapı ve yapılar hakkında bir yıkım yapılmıyor.

iddialar arasında; Belediyenin üst düzey yöneticileri hakkında yıkım olmamalısı nedeni mal sahibi ve Belediye yöneticileri arasında özel alış-veriş diyalogları  olduğu söyleniyor.

Yıkım yapılmamasının sebebi ise;  yıkım yapılırsa , bu ilişkilerdeki isimlerin deşifresi edilmesi ile alakalı tehditler öne sürülüyor..

Ataşehir belediye başkanı Battal İLGEZDİ’de ne demişti ;  ”kimin kimle özel diyalogları varsa”’

”kim kimle alışveriş yapmışsa da ” demesi bu konun doğruluğunu teyit eder nitelikdedir

Ataşehir belediyesinde bu özel ilişki ve alış-verişte bulunanlar kimler ?

tabi bu alış-verişte bulunan isimler  halkımız arasıdan söylense de ;

Ataşehir belediyesinden kaçak imarlarının yapılması ve yıktırılmaması hakkında alış- verişe kimler uğradı bu iddaların açıklanması halkın arasında bir tamir edilemez bir yaradır.

Evet Ataşehir belediyesinden ”sözde yıkımlar yapıldı ”’ diyerek resimler paylaşılsa da bu sözde yıkılan kaçak yapıların son video resimleri yakında ataşehirtv ayrıcalığı ile  sizlerle paylaşılacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?