BİNALİ YILDIRIM MEYDAN OKUDU !

BİNALİ YILDIRIM MEYDAN OKUDU !

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile yapılması planlanan program ile ilgili, ‘Benim tercihim herhangi bir kanal yerine bir stüdyoda programın yapılması. İsteyen bütün kanalların bu programı İstanbulululara, vatandaşlara duyurması daha doğru’ dedi. Yıldırım, sunucu konusunda da Uğur Dündar’ı tercih ettiğini söyledi.

 

”UĞUR DÜNDAR”I TERCİH EDERİM”

Programı kimin yöneteceği konusu benim açımdan hiç fark etmez. Kim olursa olsun ama tecrübeli olması açısından Uğur Dündar’ı tercih ederim ama başka birini istiyorlarsa ona da eyvallah.

Katıldığı tv proğramlarının ardından mağdur  edildiğini iddia ederek algı oluşturmaya çalışan İmamoğlu, Yıldırımın bu  çıkışından sonra  köşeye sıkışmış oldu. İmamoğlu  Cnn de yayınlanan Tarafsız Bölge yayınına konuk olduktan sonra kameramanların işine son verildiğini iddia etmiş ancak Cnn Türk’ün ” işten çıkarma söz konusu değildir ” açıklamasına rağmen ısrarla yalanını sürdürmüştü.

Binali Yıldırımın ” Uğur Dündar’ı tercih ederim” açıklamasından sonra İmamoğlu’nun (olası)  mağdur rolünü oynama  şansı elinden alınmış oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?