Ataşehir Chp Seçmeni , Yerel Seçimlerde Battal İlgezdiden Rahatsız..

Ataşehir Chp Seçmeni , Yerel Seçimlerde Battal İlgezdiden Rahatsız..

CHP’nin Ataşehir belediye başkan adayı.

Chp İstanbul il Teşkilatından gelen çatalak sesler yine   parti içindeki gerilimlere rağmen Gamze İLGEZİDİ’nin baskısı ile Battal İlgezdi’yi yerel seçimlerde  Ataşehir belediye başkanlığına adaylığını  kabul ettirdi…

Chp Seçmeni tepkili;”  parti içinde iki dönem belediye başkan adalığı yapan aday olmamalı. Arkadan gelen siyasetçi gençlere fırsat vermelidir”

” Ataşehiri Battal İlgezdi ile riske atıyoruz “ “saltanat kurdular  ..”   “hırsız “ gibi  bir çok Chp’li  seçmenden ağır tepkiler geldi.

Ataşehir belediye başkanlığından Battal İlgezdi’nin  yolsuzluk yaptığı gerekçesiyle görevden alınması ,halk tarafıdan  tepki  almıştı..

Ataşehir Yerel seçimlerde Canan Kaftancıoğlu , Battal İlgezdi’nin Ataşehir belediye başkan adaylığına karşı çıkmış, akşam saatlerinde istifa etmiş , sabah saatlerinde ise tekrar istifasını geri almıştı.

Tabi  Ataşehir yerel seçimleri  İlgezdi’ye  ”hayır” Sert Çıkışları  Chp kulislerinde ve seçmeni tarafında sert  tepki almış. seçmeni ikiye bölmüştür..

Chp ‘nin içerideki  iktidar savaşları sürecek gibi.

Ataşehir halkından gelen Tepkilerde azımsanmayacak kadar büyük.

”’daha kendilerini içerde yönetemeyen  bir parti ,  ülkeyi ve  belediyeleri  yönetmeye talip . hadi oradan ” diyerek seslerini yükseltiler..

Ataşehir Seçmeni tarafından ”oy vermeyeceğiz ”sesleri yükselmeye başladı.

Chp il teşkilatı içinde   savaş haline dönüşen Battal İLGEZDİ’nin adaylığına tepki gösterenler kadar  chp Seçmenleri az değil…

ağır sözlerle birbirlerini ”Hırsızlık ” gibi ithamlar bulundular … ”artık oy yok ” sözleri ile birbirlerine hakaret ettiler.

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri