Bugün altın ne kadar, kaç TL? 4 Ekim Perşembe gram çeyrek altın fiyatları.

Bugün altın ne kadar, kaç TL? 4 Ekim Perşembe gram çeyrek altın fiyatları.

Sabahın ilk saatlerinde vatandaşlar altın fiyatlarını aramaya başladı. Ülkemizde hem yatırım amacı hem de hediye olarak alınan altın vatandaşların yakın takibinde. Altın fiyatları trend listelerin başında yer almaya devam ediyor. Son günlerde altın fiyatlarında yaşanan düşüş sonrası vatandaşların internetten “Çeyrek altın ne kadar, Gram altın ne kadar” sorularını arayarak trendlerin başında yer almasını sağladı. Altın ile ilgili tüm detaylı bilgilere bu başlık altında ulaşabilirsiniz. 4 Ekim güncel gram, yarım, tam, cumhuriyet, 22 ayar bilezik ve çeyrek altın fiyatları…

ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR – KAÇ TL?
Ekim ayının ilk günlerinde altın fiyatlarını merak eden vatandaşlar için derlemeye devam edeceğiz. Yatırım amacıyla en çok tercih edilen altın olarak çeyrek altın tercih edilmekte.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram, çeyrekten sonra en çok benimsenen tür olmakla birlikte, artan fiyatlar sonucunda yavaş yavaş çeyreğin önüne bile geçebileceği tahmin ediliyor. Peki gram altın güne nasıl başladı? 4 Ekim gram altın fiyatları bugün ne kadar? Gram altın bugün 233,36 liradan alınırken, 233,39 liradan satılıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen altın türüdür. Düğünlerde ve yatırım amaçlı olarak kullanılan çeyrek altın ile ilgili en güncel bilgilere bu başlık altından ulaşabilirsiniz. İşte 4 Ekim çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek, 371,88 liradan alınırken, 380,53 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Bu sabah itibariyle alış fiyatı 741,51 TL. Satış fiyatı ise 761,74 TL.

TAM ALTIN NE KADAR?

Salı sabahı itibariyle alış fiyatı rakamı 1.196,77 TL.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

1.550,00 TL’den alınırken, 1.570,00 TL’den satılıyor.

22 AYAR BİLEZİK FİYATI NE KADAR?

Bilezik alacak kişilerin merak ettiği bir soruda 22 ayar bilezik fiyatları. Bugün sabah itibariyle 22 ayar bilezik 209,95 TL’den alınırken, 214,23 TL’den satılmakta.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri