Murat Yacel
Murat Yacel
murat@atasehirdenhaber.com
NE KOLTUKMUŞ ARKADAŞ;
 • 0
 • 398
 • 28 Mart 2019 Perşembe
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

 

Ataşehir ,Ataşehir  olalı böyle seçim görmedi. Sokağın nabzı gümbür gümbür atıyor .

Otel lobilerinde  dostlar alışverişte görsün kabilinden yapılan seçim hazırlıkları işe yaramamış.

Devşirme elemanlar işe yaramamış.

Örgütler işe yaramamış.

Genel başkana kafa tutmuşsun olmamış .

Milletvekiline giydirmişsin olmamış.

Olmamış da olmamış.

Madem olmuyor diyenler bu sefer de pes etmemiş ; Klasik siyaset anlayışını hatırlamak zorunda kalmışlar ve vurmuşlar işi çirkefliğe , çamura, iftiraya .

İftira ki ne iftira , yalan bile yalanlığından utanır ; Daha önce ATAŞEHİR’de cam silmek için dahi kullanılmamış  sözde bir gazete sokak , sokak  dağıtılıyor. Tepeden tırnağa kugulanmış yalanlarla dolu.

Yalan haber gördük de bunun gibisini görmedik. Ulan madem yalan haber yapacaksın birde  sahte evrak hazırla bari  beceriksiz. Sahte evrak hazırlamayı beceremeyen ekip  en azından okunmayan bir evrak zahmetine girmeyi ihmal etmemişler.

Şaka gibi  ama gerçek  İsmail ERDEM hakkında  yapılan şeyin adını koymakta zorlanıyorum. Yalan haber dediğime bakmayın hafif kalıyor , ş..lik diyeceğim yetersiz başka şey yazacağım ceza kanunu var. Ne diyeceğimi bilemedim.

Adam bir evrak yayınlamış ne okunuyor ne görünüyor. Üşenmedim  internet sitelerine  baktım evrak varla yok arasında kalmış bir kağıt parçası. Üzerinde bir takım karakterler var ama yazımı yoksa 3 yaşında bir çocuk karalama mı yapmış belli değil. Usanmadım yılmadım belgeyi bilgisayara indirdim ,çözünürlüğü büyüttüm görünürlüğü arttırdım altından girdim üstünden çıktım ama yok. Cihazımızın ayarları ile oynadık değişen bişey olmadı.

Kağıt parçasının resminde hiçbir şey yok. İsmail  ERDEM yok .

Tapu yok , pafta yok, parsel yok.

Allah belanızı versin desem bela boşa gider. Vermiştir vereceğini diyorum , verdiğini biliyorum .Sizin  kim olduğunuzu’da tahmin etmek zor değil. Yüzünüze tükürseler tükürüğe yazık.

Yalaklarına mama koymadıklarım’ız diyor ya İsmail ERDEM (iltifata tabi tutmuş marifetinizi) .işte tamda onlar tamda bu tipler  , kaf dağında oturan arkadaşlar bunlar meslekleri  belli değil .

Düşün artık yakamızdan .bırakın lan peşimizi ne istiyorsunuz Ataşehir’den  yetmedi’ mi  yedikleriniz . (ç) almadığınız kalmadı doymuyorsunuz.

Ataşehir ,Ataşehir  olalı böyle seçim görmedi. Sokağın nabzı gümbür gümbür atıyor  dedim ya başta . Tamda öyle oluyor .

İsmail ERDEM çalmadık kapı , sıkmadık el bırakmadı. Sabahın ilk saatlerinden gece yarılarına kadar gümbür gümbür çalışan bir Belediye Başkan adayı var çöp toplamayı marifet sayanların karşısında.

Kendini kabul ettirmiş ,Başkanlığını kabul ettirmiş.

Başaracağına ikna etmiş,Tapu sorununu çözmüş. İmar sorununu çözmüş.

Hele baba az sabredin kalmış  şunun şurasında  dört gün . Buda  geçecek ve bu sefer  kurtulacağız.

İtler ürümeye devam etsin yiğitler yürümeye .

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YENİ
 • YORUM