Murat Yacel
Murat Yacel
murat@atasehirdenhaber.com
SEÇİM’İN KAYBEDENİ ”MENFAAT ŞEBEKESİ”
 • 0
 • 159
 • 24 Haziran 2019 Pazartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

İşgal ettiği ilçe başkanlığı koltuğundan güç devşiren , özel  okullara  ortak olan , yaptığı ticari işleri siyasi görevleri sayesinde beşe katlayan, İstanbul’da  ne kadar Ak partili belediye varsa ihalelerini takip edenlerde kaybedecek-mi?

 Partiyi ve teşkilatı umursamayan , kendisine gelen serzenişlere kulaklarını tıkayan , kendi koltuğu için kongre hesapları yapıp her türlü çirkefliğe bulaşan isimleri delege yapanlarda kaybedecek-mi?

 Ak parti kapısına gelen fakir fukarayı , garip gurebayı hor ve hakir gören ,vatandaşın taleplerini bakarız deyip  geçiştirenlerde kaybedecek-mi?

 Ramazan ayında eline aldığı koliyi babasının malı gibi dağıtırken , utanmadan arlanmadan  sosyal medya hesaplarından resim paylaşanlarda kaybedecek-mi?

 Belediye iştiraklerine personel alınırıken eşini , dostunu , hemşerisini ,akrabasını kayırırken ihtiyaç sahibini   adam yerine koymayanlarda kaybedecek-mi?

 Ak partiye ve Tayyip Erdoğan’a muhabbeti olmayan hatta onlara küfür  ederken , sadece falancanın oğlu filancanın kızı diye bir belediye kurumuna işe  alınanlar ve  aldıranlar, beğenmeyip yerini ve konumunu değiştirenlerde kaybedecek-mi?

 İnsan kaynakları adı altında  personel alımlarını takip  ederken mahalle teşkilatlarını kendisine bağımlı hale getiren , dava bilincini yok eden  ilçe başkan yardımcıları’da kaybedecek-mi?  

 Bizim adamımız  diye darülaceze gibi belediye iştiraklerinde  işe soktukları insanların ,  çalışma arkadaşlarını bile canından bezdiren çapsızlıklarını görmezden gelen , kendisine gelen şikayetlerin üstünü kapatan ,  göz yumanlarda kaybedecek-mi?

 Parti binalarında , mahalle ofislerinde lak lak yapmaktan fırsat bulup sokağa inemeyen ekabir takımıda kaybedecek-mi?

 En ufak bir eleştiriyi dahi kabul etmeyip önüne geleni partiden dışlayan zarzavat takımıda kaybedecek-mi?

 Telefonu sessize alıp çayını yudumlayan ilçe yönetimleri, mahalle başkanlarıda kaybedecek-mi?

 Sadece bir ilçede 80-100 tane okul servisi ,okul kantini ihalelerini ‘’el altından’’ alanlarda kaybedecek-mi?

 Gençlik kollarının eline davul tutuşturup kendi siyasi kariyeri peşinde koşarken , gençleri kullanan 3 günlük yeni yetme bebelerde kaybedecek-mi?

 Kadın kollarında bir tane nitelikli insan bırakmayıp sadece kendi kontrolünde tutabileceği   insanları tutanlarda kaybedecek-mi?

 Parti içinde ”çete” kuran çakal tayfası da kaybedecek –mi?

 

Bunlar kaybedecekse Ak parti kazanacak demektir.

Bunlar kaybedecekse  Millet kazanacak demektir.

Bunlar kaybedecekse Ümmet kazanacak demektir.

Bunlar kaybedecekse biz seçim kaybederken geleceğimizi kazanmışız demektir.

Bunlar kaybedecekse kazanımımız kaybımızdan daha değerli demektir.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YENİ
 • YORUM
TRCep Urfa Haberleri