Duayen Gazeteci Baki ÖZIŞIK’tan İYİ Parti’yi Öfkelendiren Soru.

Duayen Gazeteci Baki ÖZIŞIK’tan İYİ Parti’yi Öfkelendiren Soru.

CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi bugün Ataşehir İYİ Parti İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında Ataşehirin duayen Gazetecisi Baki ÖZIŞIKTAN gelen can alıcı soru  ile İYİ Partili İlçe Teşkilat Üyeleri’ni çilenden  çıkardı…

CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi bugün Ataşehir İYİ Parti İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu.

Ziyaret esnasında son dönemlerin en spekülasyon konusu haline gelen HDP ile ittifak sorusu hem İYİ Partililere hem de Battal İlgezdi’ye soruldu.

“HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM”

Sorulan sorunun ardından sinirlenen Teşkilat Üyeleri İYİ Parti Genel Başkanlığı’ndan bu konuyla ilgili net talimat aldıklarını ve hiçbir şekilde HDP ile bir ittifakın söz konusu olamayacağını söylediler. Aynı sorunun İlgezdi’ye sorulmasının ardından İlgezdi’nin verdiği cevap salonda soğuk havanın esmesine neden oldu. “Herkesten oy istediklerini ve şu partili bu partili diye ayırmadıklarını “ dile getiren İlgezdi herkesin başkanı olma konusunda kararlı olduğunu söyledi.

GAZETECİLERE TEHDİTVARİ SÖZLER

Toplantının ardından gazetecilerin konuyu tekrardan İYİ Partili Teşkilat Üyelerine sorması üzerine Üyeler çılgına dönüp gazetecileri parmak sallayarak tehdit etti. İYİ Parti Üyelerinin gazetecilere tehditvari konuşması bütün gazetecilerin tepkisine neden oldu..

Kaynak :Ataşehir24

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?