ATAŞEHİR AK PARTİ TEŞKİLATI SOKAK HAYVANLARINA FARKINDALIK  İÇİN SAHADA

ATAŞEHİR AK PARTİ TEŞKİLATI SOKAK HAYVANLARINA FARKINDALIK İÇİN SAHADA


Kış mevsiminin soğuk  ve zorlu hava şartları nedeniyle  karla kaplı alanlarda, yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının beslenebilmesi amacıyla AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, teşkilatı ile birlikte sahaya indi ..

Pazar gününden itibaren aralıksız yağan kar nedeniyle yiyecek bulamayan sokak hayvanları için teşkilatı ile mahalle mahalle sahaya inen AK Parti Ataşehir  ilçe Başkanı ERDEM, ‘’Hava soğuk, kar yağışı konusunda meteorolojiher gün uyardı yoğun bir kar yağışı olacak diye bizde bu çetin şartlarda sokaklarda yaşayan sahipsiz hayvanları aç ve yalnız bırakmak istemedik , her can kıymetlidir. Merhamete; her canlı, biz insanoğlu da muhtaç olabiliriz onlar Allah’ın sessiz kulları ve bizlere emanetler sahipsiz, sessiz can dostlarımız sokak hayvanlarının beslenme ihtiyaçlarının karşılanması, toplumsal duyarlılığı artırmak ve dikkat çekmek amacıyla Pazar gününden beri  hayvanların  beslenebileceği alanlara mama yemek ve su koyduk .

Bizlerin görevi , kendimizin olduğu kadar diğer canlıların hayatlarını da gözeterek ‘Yaratılanı severim yaratandan ötürü!’ düsturunca yaşamak ve yaşanmasını sağlayarak dünyayı güzelleştirmektir .Bu dünya tüm canlıların ortak yaşam alanı bu hakka saygı göstermeli emaneti yarınlara güzel bir şekilde taşımalıyız. Dünyayı bizimle paylaşan can dostlarımıza değer vermeli, onları korumalı ve hayatı onlarla paylaşmalıyız. Seslerini duyuramayan sahipsiz hayvanlar, kış mevsimi ile beraber gelen karla kaplı alanlar ve dondurucu havanın getirmiş olduğu yemek, barınak ve su bulma gibi zorluklarla mücadele etmektedirler. Sahibi Allah olan sokak hayvanları için Bir Kap Su, Bir Kap Mama diyerek destek oluyoruz. Buradan Alaşehir’imiz de ki zengin ve geniş gönüllü vatandaşlarımıza sesleniyoruz. Haydi sen de sokaktaki dostlarımız için kapının önüne bir kap su, bir kap mama bırakalım , Allah merhametini üzerimizden eksik etmesin ‘’ dedi .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?