ALS-MNH DERNEĞİ MELEKLERİ MARATONA HAZIR. YA SİZLER  YARDIMA HAZIRMISINIZ?

ALS-MNH DERNEĞİ MELEKLERİ MARATONA HAZIR. YA SİZLER YARDIMA HAZIRMISINIZ?

YAŞAMAK YETMEZ , YAŞATMAK LAZIM

Evet  bir sosyal sorumluluk projelerinden her zaman hazır bulunan  bir kişiyim her zaman  empati yaparım , ne oldum değil yarın ne olacağım derim. sonuçta yarın ne olacağımız belli değil bizler umursamaz insanlar olamayız millet olarak yardım sever bir yapıya sahibiz. bu nedenle yerimde durmam benimde bu toplum içinde bir görevin var bir kişiye mutlu olması için dokunabiliyorsak ne   mutlu bize o nedenle herkesi bu iyilik dünyasına katkıda bulunmasına çağırıyorum . iyilik yap iyilik bul diyorum diyen Gönüllü yardım meleği BURCU YILDIRIM ALS-MNH Derneği için iyilik peşinde koşuyorum! diyor.
Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum.

ve İstanbul-2017-ALS-MNH Derneği-Yaşatmak İçin Adım At projesini destekleyeceğim. 12 Kasım 2017 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu sizler de desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.

Her toplanan bağış, ALS hastaları için bir umut olacaktır.
bağışlarınız için ;

https://bagis.adimadim.org?ccid=CC22351

Ya da EFT/HAVALE yapmak isteyenler aşağıdaki şekilde yapabilir.

EFT/Havale yaparken açıklama bölümüne CC22351 kodunu yazmanız gereklidir. Bu koddan iyilik peşinde ALS MNH DERNEĞİ için koşan BURCU YILDIRIM adına bağış yaptığınız anlaşılacaktır.
Destek verdiğiniz gönüllü koşucu bağışınızı kredi kartı ile yapmanız durumunda bağışınızdan hemen sonra, EFT/Havale ile yapmanız durumunda ALS MNH DERNEĞİ bu bilgileri sisteme girdiğinde haberdar olacaktır.
BANKA : ZİRAAT BANKASI ŞUBE: 1672-ATRİUM / İSTANBUL ŞUBESİ IBAN: TR09 0001 0016 7211 3640 8350 27

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri