Yeniden Refah Partisi sahaya indi

Yeniden Refah Partisi sahaya indi

Yeniden Refah Partisi sahaya indi

Milli görüş hareketi lideri , eski başbakan Prof. Dr Necmeddin ERBAKAN’ın oğlu Fatih ERBAKAN tarafından  23 kasım 2018 de kurulan Yeniden Refah Partisi’nin Ataşehir ilçe başkalığı saha çalışmalarına başladı .

Seçim zamanı değil geçim zamanı’da halkımızın yanındayız sloganı ile çalışmalarına başlayan Ataşehir ilçe teşkilatı, örnek mahallesinde esnaf ziyareti çalışması yaptı.

İlçe başkanı Serkan Yiğit , il yönetim kurulu üyesi Enes Şenel Akarçeşme ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin tamamı ile sahaya inen Ataşehir Yeniden Refah Partisi ilçe teşkilatı esnaftan ve halktan yoğun ilgi gördüğü gözlemlendi.

İlçe başkanı Serkan yiğit Ataşehir tv ye verdiği demeçte;

‘’150 esnafımıza ziyarette bulunduk , sokaklarda karşılaştığımız yüzlerce vatandaşımıza hasbihal etme imkanı bulduk ,özellikle genel başkanımızın ismini duyan komşularımız  bize yakın ilgi gösterdiler bu vesile ile partimize çok sayıda üye kaydı gerçekleştirdik ; halkımızın ilgi ve teveccühü bizleri mutlu etti ,hiçbir olumsuz tepki almadık, bundan sonra düzenli olarak çalışmalarımızı sürdürecek ve halkımızla buluşacağız’’ dedi.

Yeniden Refah Partisi 17 kasım 2019 da 1.olağan kongresini Ankara spor salonunda gerçekleştirmiş ve yaklaşık 40 bin kişinin katılımı ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?