Ataşehir’de Ahmet Özcan Dönemi Başlıyor, Değişim Rüzgarı olacak mı?

Ataşehir’de Ahmet Özcan Dönemi Başlıyor, Değişim Rüzgarı olacak mı?

 

 Ak Parti Ataşehir 4.Olağan Kongresi  Gerçekleşti.
İlçe Başkanlığı görevini, Yeni Ataşehir İlçe Teşkilatı Başkanı Av.Ahmet ÖZCAN devreden Av.M. Naim YAĞCI başarılar dileyerek ayrıldı.

Evet , Ataşehirde  Ak parti ilçe Teşkilatında bir kan değişimi oldu.

Bu değişim  İlçe Teşkilatı Başkanı olarak ne gibi faaliyetleri olacak…

Ataşehirde hala çözüm bulamamış imar sorunlarında  ,  Yeni İlçe Teşkilatı başkanı olarak sorunları yetkili mercilere iletmede bir rolü olur mu?

Bilinmez , 2019 seçimleri Ak parti için önemli ise ,halkın sırtında kambur haline getirilen tapu ve imar sorunlarını bir an önce çözmek için İlçe teşkilatı Başkanı Halkın sesi  olmalı. 

Ataşehir Ak parti İlçe Başkanı Ahmet Özcan hakkında halkta bir umut var ….

Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet ÖZHASEKİ referandumda evet için , Yeni Çamlıca,Mimar Sinan , Mevlana  Mahallerinde evet referandumunda oy istedi bu sırada halkımızdan gelen tapu ve  imar şikayetlerine kulak tıkamadı.

Yapılan usulsüz tapu gaspına son vereceğinin sözü ile mahallerden oy istemesi sırasında,  dersimize çalışıp 15 günde  sorunlara çözüm sunacağız,  demesinin ardından bir buçuk yıl geçti . Bu sözün takipçisi olmayan Eski Akparti Ataşehir ilçe teşkilatı başkanı ve yönetim kurulu  bu sözün takibini Yeni Yönetim  yapacak mı?.

Yeni  dönemde Ataşehir Akparti ilçe Başkanı’nın  rolü ne olacak ..

 • Ataşehir Mahalle Başkanlarını değişecek mi?
 • mahalleleri mahalle başkanlarından mı ? dinleyecek yok sa ,halkın Arasına mı girecek
 • Ataşehir’de   Aşık Veysel Mahallesi , Atatürk Mahallesi,Barbaros Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi
  Ferhatpaşa Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi,Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi,Yeni Sahra Mahallesi,Yenişehir Mahallesi olarak 17 mahalle var bu mahallelerinin  sorunları yerinde dinleyecek mi?
 •  Yeni Çamlıca Mahallesi,Mimar Sinan Mahallesi, Mevlana Mahallesi Tapu ve İmar sorununu kangren haline getiren siyasilerin kucak bombası olan Mahallelerin  Tapu ve İmar sorunlarını Yerinde dinleyerek bu işi çözümlük içinde Sadece Cumhurbaşkanına götürecek bir elçi olacak mı?   bilmiyoruz. Zamanla her şeyi görecek ve anlayacağız .

 

Ataşehire Ayağının Tozu ile  Görevi Devralan ,Yeni Ak parti İlçe Teşkilatı Başkanı Av.Ahmet ÖZCAN’a  Şimdiden Başarılar Diliyoruz.

 

haber Ataşehir halkın sesi …
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

 1. Umudumuz hep oldu ama malesef buda aynıdır siyasi ler hep aynı ve yalancı. Menfaat ve koltuk.

 2. Bunların hicbirine güvenim yok bütün siyasi partiler kavun hepsi hizmet miş neyin hizmeti baba larinizin hayrinami baskan olmak istiyorla durup durur ken . Yok kardeşim yagma hep sahtekar kisilik sizler her yer vergi ispak da ayni ata parkida ayni ????? !!.

 3. Duruma göre her konuda birlaf ediginde fikrini söylediğinde hakaret ben ev vergimi ödeyip çöp vergimi veriyim ctv ödeyip bir de benden ispak ata park diye vergi almak bana hakaret olmuyo dimi??.

 4. Benim kendisiyle görüşmem oldu çok memnun kaldım çok beyefendi çok düzgün bi kişilik Allah yardimcısı olsun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?