Ataşehir Ak Parti İlçe Başkan Adayı Kadir Kösen; Teşkilatlara Can gelecek ,Küskünler Birleşecek Dedi.

Ataşehir Ak Parti İlçe Başkan Adayı Kadir Kösen; Teşkilatlara Can gelecek ,Küskünler Birleşecek Dedi.

Ataşehir Ak Parti ilçe teşkilat başkanılığına adaylığını ilan eden Kadir Kösen  yapacaklarını anlattı: 

içimizdeki dava adamı olmayan  Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi akp’li  adamların yani koltuk rantçısı , siyasetçilerin yerine gerçek dava adamı teşkilat yapımızı kuracağız .

2019 seçimlerine hazırlık yapacağız . dava  adamı olarak milletine ,devletine hizmette geri kalmış kardeşlerimiz yani küskünlerimizi barıştırıp dava adamlığına tekrar getireceğiz.

İlk zamandaki dava adamı olan kişiler milli birlik içinde kimse ötekileştirmeden  millet için hizmet için var olacağız.

bölgemizde ciddi anlamda sorun var  bu sorunlar rant sorunları ,milletten uzak olma tepeden bakma sorunları ,halk ile birlik olmama sorunları , samimi olmama sorunları  metal yorgunluğu sorunları , bizler bu sorunları çözmek ve  halkımızın sorunları yerinde dinleyip milletimizin dili ,  milletimizin gözü kısacası onlar biz yorulacağız bir olacağız özümüz olan halktan kopmayacağız.

millet ile devlet arasındaki entegrasyon olacak, gerek mercilerde çözüm arayacağız. Gerekli mercilerde çözüm bulmazsak yılmayacağız siyaset dili ile değil halkın dili ile  en üst makam olan gerekirse cumhurbaşkanımıza milletimizin sorunlarını anlatacağız. Bizim mücadelemiz fotoğraf karelerinden ibaret asla olmayacak .

bundan sonraki süreçte kardeşiniz Kadir KÖSEN olarak Kapılarımız her zaman açıktır bizler halkımız sevgisi ve tercihi ile burada olmak istiyoruz .

Asla makamlara sevdamız yok , makamlar gelip geçidir . Baki Kalan Bu Kubbede Hoş Bir Sada olsun bizim için yeter .

makamlar seviye değil, hizmet makamıdır .Sizlerin hizmetkarı olarak mücadele etmeyi bize öğreten, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN büyük bir örnektir.

 

Hizmet Önderimizin onun yolunda  ,Halka hizmet Hakka hizmet olsun. Milletimiz Daima  VAR OLSUN.

Ataşehir İlçe Başkan Adayı:  Kadir KÖSEN  

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?