TYGD Genel Başkanı, Akçahanoglu Kurban Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

TYGD Genel Başkanı, Akçahanoglu Kurban Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

 

 

TYGD Genel Başkanı, Akçahanoglu Kurban Bayramı sebebi ile Kutlama Mesajı Yayınladı

TYGD Genel Başkanı; Akçahanoğlu, Kurban Bayramı nedeni ile kutlama mesajı yayınladı. Akçahanoglu: mesajında şu görüşlere yer verdi.

“Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz” Şeklinde konuştu

Akçahanoglu; Sözlerinin devamında.” Aziz Milletimizin mayasında bulunan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzide örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği müstesna günler” olduğunu dile getirdi.

Başkan Akçahanoglu; “Unutulmamalıdır ki; sevinç ve neşe günleri olan bayramlar paylaştıkça anlam kazanır. Bu mübarek günlerde beraber gülmeli, sıkıntıları beraber paylaşmalı, birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Bu özel günlerde akrabalarımızı, komşularımızı, büyüklerimizi, kimsesiz çocuklarımızı, aziz şehitlerimizin ailelerini ve kahraman gazilerimizi ziyaret ederek daima yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz.

Mutluluk ve neşe içerisinde kutladığımız bayram sevincini bu sayılı günler ile sınırlı tutmamalı, bayramlarda göstermiş olduğumuz güzel hasletlerimizi bütün bir yılda ve hatta bütün hayatımız boyunca göstermeliyiz.

Bu mübarek günlerde şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde; başta tüm üyelerimiz ve meslektaşlarım olmak üzere tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik eder, Bayramın milletimiz, ülkemiz ve tüm İslam Alemi için huzur, barış ve mutluluk vesilesi olmasını temenni ederim.” dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri