Türk Tabipler Birliği’nden skandal Afrin açıklaması ;Asla kabul edilmez,İçer de Kİmler Var?Türk Milletini Yansıtmıyor….

Türk Tabipler Birliği’nden skandal Afrin açıklaması ;Asla kabul edilmez,İçer de Kİmler Var?Türk Milletini Yansıtmıyor….

MİLLETTEN GELEN BÜYÜK BİR TEPKİ VAR  .BAŞINDA Kİ TÜRK SÖZCÜĞÜNÜ ÇIKARSINLAR .KİMİN UŞAKLARI .

Türk Tabibler Birliğinin yapmış olduğu Açıklama Kibirin;Benciliğin ve Vatan bilmezliğin son Noktası Türk Tabibler birliği bir an önce  Revize edilmeli Başında Türk sözcüğüne saygı duymayan Tabibler birliği  kimlerin sözcülüğünü yapıyor , devletimiz Beka  mücadelesi verirken kimlerin terliklerini tutuyorlar , bu şu mu ? demek oluyor bu operasyonda askere yaralanır sa biz  bakmayız mı demek. 15 Temmuzda bazı doktorların bakmak istemedikleri gibi .

TSK’nın Afrin’de teröristleri temizlemek için başlattığı operasyondan Türk Tabipler Birliği rahatsız oldu. Operasyonla ilgili, “Savaş bir halk sağlığı sorunudur” tanımlaması yapıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü PKK’nın Suriye kanadı YPG’yi işgal ettiği Afrin’den temizlemek için büyük bir operasyona başladı. Askerlerimizin canını ortaya koyarak mücadele ettiği operasyona ise karşı çıkanlar var.

MİMARLAR VE DOKTORLAR ODASI ZEYTİN DALI’NDAN RAHATSIZ

Geçtiğimiz günlerde Zeytin Dalı Harekatı’na 16 STK desteğini açıklamış, Mimarlar Odası ve Doktorlar Odası sessizliğini korumuştu.

“SAVAŞ BİR HALK SAĞLIĞI SORUNUDUR”

Operasyonla ilgili sessizliği bozan Türk Tabipler Birliği’nden bugün açıklama geldi.

“Savaş bir halk sağlığı sorunudur” başlığıyla yapılan açıklamada, her çatışmanın ve her savaşın sağlık açısından onarılmaz sorunlara yol açıp, insanı bir dramı beraberinde getirdiği belirtildi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri