SOYLU’DAN: HDP-PKK SOYLUCA SÖZLER.

SOYLU’DAN: HDP-PKK SOYLUCA SÖZLER.

Süleyman Soylu’dan HDP’li vekillere çok ağır sözler: Haysiyetsizler İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşma sırasında HDP’lilere ağır ifadelerle yüklendi. Terör örgütü PKK’nın katlettiği sivillerin fotoğrafını gösteren Soylu, “Sizin az buçuk haysiyetiniz olsa siviller için başsağlığı dilersiniz.

Haysiyetsizler, haysiyetsizler, haysiyetsizler. Bu çocukların hesabını vereceksiniz” dedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM Genel Kurulu’nda İçişleri Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken yaptığı konuşma sırasında HDP’lilere çok sert sözler sarf etti.

Süleyman Soylu, PKK’nın katlettiği sivillerin fotoğraflarını göstererek “Sizin az buçuk haysiyetiniz olsa siviller için başsağlığı dilersiniz. Haysiyetsizler, haysiyetsizler, haysiyetsizler. Bu çocukların hesabını vereceksiniz” diyerek HDP’lilere ağır ifadelerde yüklendi.

“YENİ PARTİLERDEN PKK’YA NE DEVA OLUR NE DE GELECEK OLUR” Nereden zuhur ettiği belli olmayan yeni partilerin size yaranma çalışmaları bize sökmez, onlardan PKK’ya ne deva olur ne de gelecek olur.

Sizin az buçuk haysiyetiniz olsa şu siviller için bir gün başsağlığı dilerdiniz.

Haysiyetsizler, haysiyetsizler, haysiyetsizler. Bu çocukların hesabını vereceksiniz. Bunlar emekçi, işçi, PKK’nın kölesi olmuşsunuz.

Kürtlerde Alevilerde bu ülkenin çimentosudur. (Eline çocuk teröristlerin görselini alarak) Çocuk terörist bunlar, bunların kim olduğunu biliyor musunuz, bunlar sizin burada PKK’nın annelerin evlatlarını kaçırıp ellerine silah verdiği çocuklar. 14-15 yaşında bu çocuklar. Yalandan Müslümanlıktan bahşediyorsunuz.

“PKK KADINLARA TECAVÜZ ETTİ” PKK terör örgütü köylere gitti kocalarını evlerden çıkardı kadınlara tecavüz etti. Alçaklar. Artık belediyeler devlete çalışıyor.

Oh, paralar PKK’ya gitmiyor millete gidiyor oh. Not alın kayyumdan aldığımız belediyelerin hepsi hapis cezası aldı bu da size kapak olsun. “TERÖRİSTLERE SÜRPRİZİMİZ VAR” 50 yıldır teröristler bu milletin kanını emdiler bunlar da siyasetini yaptılar.

Bu kış terör örgütünü mağaralarında yalnız bırakmayacağız, onlara sürprizimiz var, onlara ecel teri döktüreceğiz. ‘TIRNAKÇILIĞA ALIŞMIŞSINIZ’ Soylu, Türkiye’deki toplam hırsızlık sayısının günde 285 olduğunu, bu yıl 157’ye düştüğünü ifade ederek, hedefin bu sayıyı 100’e düşürmek olduğunu belirtti.

Soylu, bu sözlerine karşı seslerini yükselten HDP sıralarına dönerek siz tırnakçılığa alışmışsınız zaten, milletvekiliniz adamın cebindeki telefonu çalıyor diyerek sert tepki gösterdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri