Skandal:Devletin Sağlık Personeli Doktor; Hasta ve Yakınına Psikolojik Şİddet ! Hastanıza Bakmıyorum.

Skandal:Devletin Sağlık Personeli Doktor; Hasta ve Yakınına Psikolojik Şİddet ! Hastanıza Bakmıyorum.

BİR KIZ ÇOCUĞUNUN  FERYADI :

BABA BUNLAR BİZİM DOKTORLARIMIZ DEĞİL Mİ? NEDEN BİZE KÖTÜ  DAVRANIYORLAR.

Son Yıllarda Devlet Hastanelerinde , basın Tarafından Doktora Şiddet diyerek .Halk üzerinde manidar haber yapılıyor. Ancak  bu Haberler Halkın Ayağına kurşun sıkmaktan başka bir şey olmadığı gibi ,  Bazı Doktorlar arasında Hasta ve Hasta yakına  Karşı  Ön yargı ile bakılmaya Başlandı.  Bu da Bazı Sağlık Personeli  Doktorların Hastaneye giden Hasta ve Hasta yakınlarına karşı  eylemsel şiddet  ve  psikolojik şiddette kadar gitmesine neden oluyor. Kim Yaparsa  şiddeti her kelimesine karşıyız. Ancak Hasta ve Hasta yakınlarına karşıda yani halka karşıda sorumluluk duygusu ile gözlerimizi kapatamayız. Şikayetmizi Cumhurbaşkanımıza Mutlaka  Basın yolu ile duyuracak ve bu kanayan yarayı hafifleteceğiz.

Görevi kötüye kullanan Bazı sağlık çalışanlarının sosyal medyalarında Hükümete ve Cumhurbaşkanı  hakaret eden paylaşımlarıda araştırmadık değil bunlar ile alakalı bilgileri aldık. bu gibi kişilerin fetö ve sol  görüşlü terör örgütleri ile alakası var mı?

bu kişilerin özellikle hastanelerde  bazı sağlık çalışanlarının yaptıkları kötü muamele ile hükümetine  karşı milletini  kin ve nefret aşılayarak halkı kışkırtma olabilir. Bu gibi sağlık çalışanları var incelenmesi için bir ihbar niteliğindedir.

Hasta ve Hasta yakınların tarafında gelen şikayetler Cimer ,Bimer ve 184 tam anlamı ile çalışmalı  şikayetler  değerlendirilmeli otomotik cevaplar verilmemeli devletimiz ve hükümetimiz büyük bir sınav dan geçerken konular iyi elenmeli ve sık dokunmalıdır.

bir öneri olarak  gazetemiz Hastalar tarafından doktorlara karneleri verilmeli. bu karne içinde doktorun genel muanesinden ve tavır ve uslubuna göre puanlar verilmeli

hastanelere sesli kamera kayıt sistemleri ile hasta hakları tam çalışmalıdır.

Cumhurbaşkanımıza Sesimizi duyurana kadar  Basında kalemlerimiz ve ekranlarımız   susmayacaktır.

Bundan sonra  Görevi Kötüye Kullanan Her kim olursa  devlerimiz ve milletimiz için yayınlarımızla şikayetlerimiz devam edecektir.

Arka planda  Görevi Kötüye Kullanan  bazı Sağlık Personelleri  yüzünden hasta ve Hasta yakınları Bir dram yaşıyor.  memurluk yasası arkasında Hasta ve Hasta yakınları kötü muameleye maruz kalıyor.  Görevi kötüye kullanan bazı  sağlık Çalışanları Hastalara karşı  Üsluplarını bozuyorlar .  bunlardan biri de ilginç yaşadığı olayla Gazi YILDIZ bizlere  Hastanede yaşadığı hikaye içimiz acıttı.

Çok  önemli bir sözdür .İnsanı Yaşat ki Devlet yaşasın . Yine yumuşak karnımız Sağlık 

Cumhurbaşkanımız Halka hizmet Hakka hizmet derken. İçimizde yanlış yapanlar ortaya çıkıyor. Bizler bunları  ortaya Çıkardığımız gibi , Görevi Düzgün yapanlarıda taktir edeceğiz. Sosyal sorumluluk duygusu ile yerine getirmesi dileği ile  ilk röportajımıza başlıyoruz.

Amacımız   millete mal olan gizli kalan yanlışları ortaya çıkarmak  ve kamuya bu konuda şikayet etmek .

sakın başıma gelmez demeyin . izleyin ve paylaşın.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Doktorlara acile gidiyorsunuz adam nerede ise bizi dövecek işiniz yapılması için her şey alttan alıyorsunuz doktorlar şiddet diyorlar da hastaya kendileri adam yerine koymuyor sabır sınırlarını zorluyorlar

  2. İnsanların cehaletiyle cedelleşmekten hakaret beddua herturlu terbiyesizliklerinden ve buna karşı hastayı hekime karşı kışkırtan ak partiden dolayı doktorluktan soğudum 🙁

    • sayın canan hanım doktorluk çok güzel meslek öğretmenlikte bu meslekler hak edenler yapsın bence
      para için milletin sağlığı ile oynamasınlar insaları cahil gören ve milletin dilinden anlamıyorsanız dediğiniz gibi soğumayın bence bırakın o mesleği o tebiyesizliği yapan sadece hasta değil doktrolarda yapıyor görüyoruz..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?