REKLAM ÖYLE DEĞİL. BÖYLE OLUR.

REKLAM ÖYLE DEĞİL. BÖYLE OLUR.

ATAŞEHİR BELEDİYESİNE BAĞLI Yeni çamlıca ,Mimar Sinan , Mevlana Ferhatpaşa, Kayışdağı ve  daha bir çok Mahallede  Korona  (COVID-19 ) ile ilgili Hiç bir mahalle  ve sokakta dezenfektasyon yapılmadığı  halde yine vatandaşların belediyeyi uyararak hiç bir önlem almadığı için bir mahallemizde ise KORONA (COVID —19) Başlangıcına sebep olan ATAŞEHİR BELEDİYESİ Hala önlemler almış dahi  değil. […]

 


ATAŞEHİR BELEDİYESİNE BAĞLI
Yeni çamlıca ,Mimar Sinan , Mevlana Ferhatpaşa, Kayışdağı ve  daha bir çok Mahallede  Korona  (COVID-19 ) ile ilgili Hiç bir mahalle  ve sokakta dezenfektasyon yapılmadığı  halde yine vatandaşların belediyeyi uyararak hiç bir önlem almadığı için bir mahallemizde ise KORONA (COVID —19) Başlangıcına sebep olan ATAŞEHİR BELEDİYESİ Hala önlemler almış dahi  değil.

Ataşehir belediyesi parti gözetmeksizsin hizmet veriyorum dese de  bazı mahaller de yandaş esnafların yerlerine giderek. Kişisel Dezenfekte yaptıklarına  şahid olunmuştur. Ataşehir belediyesinin sosyal medyasında halkımızın “neden bizim mahallerde yoksunuz” haykırışları görmemek elde değil..

Ataşehir Belediyesi , MUHTARLARIN OFİSLERİNİ DE TEMİZLEYEREK.

SUS PAYI VERİMİŞCESİNE ; HALKIN SORUNLARINA GÖRMEZLİKTEN GELEN MUHTARLARIMIZ VAR..” ATAŞEHİR BELEDİYESİNE YAPMADIĞI HİZMETELERE HANGİ MUHTARLAR, NEDEN TEŞEKKÜR EDERLER

MUHTAR ATAŞEHİR BELEDİYESİ’NİN AYAKLI REKLAMI MI ?
YOKSA HALKIN  SORUNLARINI BELEDİYE VE DİĞER KURUMLARA AKTARMASI GEREKEN  VE HALKI İÇİN  SORUNLARINI DİLE GETİRİP , HİZMET ALMAYA ÇALIŞACAK OLAN BİR MEMUR MU ?

MUHTARLAR NE İŞE YARAR  MERAK EDİYORUZ  SORUYORUZ  BELEDİYELERİN KİRALIK BİLBORDLARI MI ?

İŞTE ! REKLAM BÖYLE YAPTIRILIR.
BİRAZ ÖĞRENİN….

Muhabir :Alfanso

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?