Refah’ın Ayak Sesleri

Refah’ın Ayak Sesleri

 

Yeniden Refah Partisi Ataşehir  ilce başkanlığı iftar proğramı  düzenledi.

Yoğun  katılımın gözlemlendiği  iftar Yeniden Refah Partisi Ataşehir  ilce başkanı Serkan Yiğit İstanbul  il başkanı Hüseyin Terzi  ve  il yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile 30 mayıs perşembe günü Kayışdağı  mahallesinde gerçekleştirildi.

YOĞUN KATILIM DİKKAT ÇEKTİ

Davet’e   katılımın yoğun olduğu gecede  , 700 kişilik salona yaklaşık  1000 kişinin gelmesi üzerine sokağa taşan davetliler için  bina önüne ek masalar kuruldu.

Partinin İstanbul il başkanı Hüseyin Terzi ve Ataşehir ilçe başkanı Serkan Yiğit’in konuşmaları ile başlayan iftar proğramına Ak Parti Ataşehir önceki dönem  ilçe başkanı ve belediye meclis üyesi  Av.Mustafa Naim Yağcı, Büyük Birlik Partisi Ataşehir Yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Stk temsilcisi ve Kanaat önderleri iştirak etti .

Henüz teşkilatlarını yeni oluşturan  partiye  gösterilen  ilgi siyasetin yeni   odağının Refah Partisi olacağının habercisi gibiydi.

Yeniden  Refah Partisi 23 Kasım 2018 de  Milli görüş hareketinin  merhum  lideri Prf.dr NECMEDDİN  ERBAKAN’IN  oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulmuşu.

Partinin 99 kurucusu arasında NECMEDDİN  ERBAKAN’IN  kızı Elif Erbakan ve damadı Mehmet Altınöz’ün yanı sıra Sultan 2. Abdülhamid’in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu ve film yapımcısı Burhan Asaf Şafak da yer aldı. Refahyol’un eski Devlet Bakanı Sacit Günbey ve eski milletvekilleri Suat Pamukçu, Musa Okçu, Ömer Faruk Ekinci, Abdullah Özbey ile Erbakan’ın diplomasi danışmanı Doğan Bekin ve başbakanlığı döneminde bir süre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanlığını da yapan Avrupa Milli Görüş Teşkilatı’nın eski başkanlarından Ali Yüksel de kurucu oldu. Kurucular arasında Elif Erbakan ile birlikte 9 kadın üye de yer aldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?