FOX TV’nin parlattığı Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu örgüt nohutçusu çıktı!.

FOX TV’nin parlattığı Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu örgüt nohutçusu çıktı!.

FOX ekranlarında parlatılan ve ana haberlerinde övgü ile bahsedilen Tunceli Ovacık Belediye Başkanı ve Tunceli Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Maçoğlu ile ilgili şok bir ifade ortaya çıktı.

2017 yılında Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim olan ve örgüt adına itirafçı olan M.Z. kod adlı E.Ç. isimli bir şüpheli ifadesinde, kendisini ‘Türkiye’nin Tek Komünist Belediye Başkanı’ olarak tanımlayan Fatih Mehmet Maçoğlu hakkında inanılmaz bir iddiada bulundu.

TERÖRİSTLERİ NOHUT VE FASULYE İLE BESLEMİŞ

İtirafçı, Maçoğlu’nun teröristerin saklandığı kırsal alanlara nohut ve fasulye gönderdiğini, hatta bu durumun teröristlerce ‘Kominist başkanın organik nohut ve fasulyeleri’ olarak anıldığını anlattı.

İtirafçı ifadesinde şunları söyledi: “14 Haziran 2016 tarihinde Tunceli/Ovacık Karayolu’nda, yol kesme eylemi ve HBDH (Halkların Birleşik Devrim Hareketi) imzalı pankart asma eyleminde MKP Terör Örgütü mensubu Okan kod adlı ile Ovacık İlçesi Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu’nun görüştüğü esnada bana gösterilen şahsı gördüm. Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu Ovacık Belediye Başkanıdır. Maçoğlu’nun TKP/ML, TİKKO ve MKP terör örgütlerinin üslendiği kırsal alanlarına nohut ve fasulye gönderdiğini, hatta ‘Bunlar kominist başkanın organik nohut ve fasulyeleri’ dediklerini hatırlıyorum.”

.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri