Doktor, Cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandı.

Doktor, Cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandı.

Giresun Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarından Doç. Dr. Ahmet Burçin Sarısoy Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretten tutuklandı.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarından Ahmet Burçin Sarısoy tutuklandı. Uzun zamandır Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz (KBB) doktoru olarak görev yapan Opr. Dr. Ahmet Burçin Sarısoy, sosyal medyadaki grup yazışmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a galiz küfür içerikli sözleri nedeniyle hakaret ettiği suçlamasıyla tutuklandı.

Polis tarafından gözaltına alınan Sarısoy, soruşturmasının ardından Adliye’ye sevk edildi. Sarısoy, Giresun Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

halka soruldu bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

M.SERVET :Cumhurbaşkanlığı makamı Devletin ve  Milletin onurudur .Asla hakaret kabul etmez  kim olursa olsun .sevmezse dahi eleştiri seviyeli olmalı  devlet bu konuda bu gibi kişileri cezalandırmada haklı ve destekliyorum.

A.KOCASEYİT : memur olarak çalışan bu gibi kişileri takip ederek haddini bildirmeli .

Ö.YAŞAR: doktor dediğin akıllı olmalı ,milletine bağlı olmalı ,tarafsız olmalı bu  ne kibir  makama saygısızlık affedilemez. adı üzerinde cumhur.  Küfür , millete küfürdür . 

F,YILDIZ: Son zamanlarda Doktorlar haddini aştı bu ne tabipler onlar ,bunlar bu makam hainlerin olduğu makam olamaz .doktor dediğin edep sınırı aşamaz, ahlak yoksunu olmaz .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri