CELAL YALÇIN , CHP’NİN TACİZ VE TECAVÜZ LİSTESİ.

CELAL YALÇIN , CHP’NİN TACİZ VE TECAVÜZ LİSTESİ.

Son günlerde  çocuk istismarı üzerinden sosyal medyada  hesabında

Savcılıkta dosya daha araştırmadayken.

Bakanlık ve diğer kurumlarında el attığı idialara

Chp ve Gemisindeki çamur  tayfaları iftira ve asparagas kampanyasına başladı.

Bu Çirkin olayın daha savcılıkta  iddianamesi üzerinde hazırlanırken kurumlar araştırma içindelerken hüküm ve cezaların daha oluşmamışken.

Bu iddialar üzerinden  mütedeyyin ve dindarlar her seferinde CHP ve tayfaları tarafından hedefe alınıyor.

Her seferinde  islami isim ve değerler üzerinden saldıran bu gûrûh.

Kendileri olunca hak , hukuk , Adalet savunuculuğu yaparken.

hukukta Suç ve Cezanın Şahsiliği İlkesi ne hikmetse dindar olunca, 

mütedeyyin olunca hukuku ve adaleti işletmiyor görmüyorlar.

YILLARCA BU KARANLIK ZİHNİYETTE  HEP ÖYLE OLMUŞTUR.

kesin hükümlerin adalet ve hukukta daha oluşmamışken

Chp Ataşehir ilçe Başkanı Celal YALÇIN  ‘’ MAL BULMUŞ MAĞRİBİ”
gibi  atlarken halktan gelen tepki önce kendi içindeki hukuka yansıyan kabarık  taciz ve tacavüz listesini yayınlasınlar diye tepki gösterdiler. 

Celâl Yalçın’a  tepkiler büyüyor.
Kendileri olunca hak , hukuk , Adalet ,Ahlak savunuculuğuna  soyunan bu kopuk zihniyet, toplum içinde bir karşılığı olmadığını söyleyen halkımız. 
 Celal YALÇIN’a gerçekten haktan , hukuktan ,adaletten ve ahlaktan bahsediyorsa önce partisinin taciz ve tecavüz listesini kendi hesaplarında paylaşsın diye tepki gösterdiler.

 

CHP’NİN TACİZ VE TECAVÜZ LİSTESİ
1- CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeğeni Hıdır Çakmak, 4 kız çocuğunu tâciz ettiği için 20 yıl hapis cezası aldı. CHP beraatini istedi, tahliye olmayınca Kılıçdaroğlu ile akrabalığı örtbas edildi

2- CHP’li Manavgat ilçe yöneticisi ve aynı zamanda Gazeteci olan Recep Memili, kız çocuğuna tâcizden hapis cezası aldı.

3- CHP’li müsteşar Saim Kendir, yüzme öğretme bahânesiyle 4 kız çocuğunu taciz ettiği gerekçesiyle 18 yıl 9 ay hapse mahkum edildi.

4- CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, mavi tık’lı, onaylı resmi twitter hesabında pedofili/çocuk pornosu paylaştı.
Sadece iki dakika sonra paylaşımı silip hesabının hacklendiğini, çalındığını açıkladı ve konu kapandı.
Oysa çalınan bir hesabı, en iyi bilgisayar uzmanları

bile 10 dakikadan önce geri alıp kurtaramaz.Üstelik onaylı hesaplara giriş için telefondan onay kodu istendiğinden onaylı hesaplar çalınamaz. Beğeneyim derken twetlemiş olsa gerek.

5- CHP İzmir/Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, emri altındaki Zabıta bir bayanı taciz etti. Mağdur şikayetçi olunca “içkiliydim, özür dilerim” diyerek suçunu itiraf ederken, CHP yönetimi ise “Duruma bakıldığında, bir komplo olduğu görülüyor” diyerek tacizci Başkanı savundu.

6- CHP Mudanya ilçe Başkanı Hasan Yıldırım, Kılıçdaroğlu’nun toplantı düzenlediği otelde garson kızı taciz etti.
Hâdise ilk başta örtbas edilmeye çalışıldı fakat alenen ortaya çıkınca gizlemeye çalışanlar da tepki göstermek durumunda kaldı.

7- CHP Yalova MV. Muharrem İnce,CHP’li bir bayana “Abazayım gel” şeklinde mesajlar atarak taciz etti. Bayan durumu parti içinde dillendirip mesajları gösterince CHP’li kadınlar da tepki gösterdi, M. İnce ise mağdur bayan için “O bir AKP’li, iftira atıyor” diyerek kendini savundu.

8-CHP’li Tekirdağ/Saray Belediyesinde Başkan Danışmanı Savaş Korucuoğlu,stajyer öğrencileri taciz etti.En vahimi ise konunun CHP Tekirdağ milletvekillerine iletilmesine rağmen söz konusu kişiler hakkında hiçbir işlem yapılmadığı hatta konunun kapatılmaya çalışıldığı ortaya çıktı.

9- Yine CHP’li Tekirdağ/Saray belediyesinde Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi olan Dilaver Perçin, 25 yıl belediyede hizmet veren Ö.T.yi taciz etti. Çünkü daha evvelki hâdisede, hiç bir önlem alınmamıştı.

10- CHP’li İzmir/Güzelbahçe Başkan yardımcısının oğlu Onur Günay,bir bayanı tâciz ettiği gerekçesiyle mağdur bayan tarafından şikayet edildi.Onu karakoldan almaya gelen babası Mustafa Günay,karakol önünde aracının plakasını söktü.
Günay ne aklandı ne de ceza aldı, konu kapandı.

11- Döşemealtı Mesire alanında kurulan CHP Antalya İl Gençlik Kolları kampında İl Başkanı M.C’nin 17 yaşındaki CHP’li bir genç kızı taciz etti.Hâdise önce örtbas edilmeye çalışıldı. Ancak tepkilerin büyümesi üzerine İl Başkanı ve örtbas edenler görevden alındı.

12- Cumhuriyet Halk Partisi 36.Olağan Kurultayı’na gitmek için Kuşadası’ndan hareket eden otobüste 13 yaşındaki erkek çocuğunu taciz eden CHP Kuşadası İlçe Yöneticisi M.Y tutuklanarak cezaevine kondu.
CHP yönetiminden açıklama yapılmadı.

13- CHP’li Sivas Akıncılar ilçe Başkanı H.Ç, Akıncılar İlköğretim okulu Sınıf Öğretmeni E.S’yi tâciz ettiği gerekçesiyle tutuklanıp 2 yıl bir ay hapis cezâsına çarptırılarak cezaevine konuldu.

14- Adana’nın Kozan ilçesinde pitbull cinsi köpeklerle korkuttukları yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırdıkları gerekçesiyle adliyeye sevk edilen ve aralarında CHP Kozan Gençlik Kolları Başkanı Kadir Oruç’un da bulunduğu 18 kişilik çete tutuklandı.

15-İstanbul’da seçimden 4 gün sonra metrobüsde 1 kadını taciz eden kişinin Ekrem İmamoğlu’nun adamı Fatih Özdemir olduğu ortaya çıktı.Sosyal medyada bu olay üzerinden seri paylaşımlar yapan CHP’liler,sapığın kendilerinden olduğunu öğrenince tüm hesaplardan paylaşımları kaldırdı.

Bunlarla sınırlı sanmayın, merak eden araştırıp  daha fazlasına kaynakları ile internet ve basılı basın ve gazete kaynaklardan ulaşabilirsiniz. 
Üstelik Deniz Baykal hâdisesi gibi zinaya giren olayları saymıyoruz,

Sadece medyaya yansıyan ve hiç gündemde yer almayan taciz olayları bunlar.
CHP’nin seçim otobüsünde travestilerle basılanlar gibi zinâ sayılan mevzuları da sayarsak bitmez bu yazı.

Ataşehir Chp ilçe başkanı  Celâl  YALÇIN   Bir resim üzerinden iftira ve yalanlar bir twit atacağınıza.

Seçime giderken besleme  trollerinizle asparagas , yalan , iftira atacağınız

sosyal medya trolleriniz ile aynı adresten, aynı mesajları  atarak.
Bu ülkenin  aslı olan Anadolu insanı , mütedeyyin ve dindarlarına bir idia üzerinden saldıramazsınız.
Ancak kendini alçaltırsın ve alçalırsın.

Celal YALÇIN  kaynağı hukuken hüküm verilmiş ve basında  habere çıkmış partinizin gerçek , ahlak dışı haber listesiniz. yüreğin yetiyorsa al bu çirkinliklerinizi  paylaşın.
Sizler gibi  daha ataşehir ilçeden ,belediyenizden gelen şikayet ve duyumları paylaşmıyoruz.

Bizler bu listede olduğu gibi delil ve hukukla  ortaya çıkmış gerçekleri yazıyor ve halkımızla paylaşıyoruz.
Yüreğin yetiyorsa ; Sen  git önce kendi partindeki pislikleri temizle ve  gerçekleri paylaş.
Belediyedeki Rüşvet, Terör ilgili  olaylarınız dahi girmiyoruz  

 

SU MEDYA

ataşehirtv – atasehirdenhaber-bihabertv-kamuoyutv

atasehirinsesi- 1453tv -fetihtv

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?