Bakan Canikli’den İmar Barışına İndirim Sözü…

Bakan Canikli’den İmar Barışına İndirim Sözü…

Milli Savunma Bakanı  Nurettin Canikli , seçim çalışması için,  esnaftan Cumhur İttifakı için destek istedi .

  Canikli , Ortadoğu ve Balkanların en büyük ticaret merkezi olan , Yedpa ticaret merkezi esnaflarını ziyaret etti.  Esnaf ile tek tek sohbet eden Canikli , samimi sohbeti ile esnaftan tam destek aldı.

  Esnafın taleplerini dinlerken , Cumhur İttifakı’na  destek sözü alan Bakan Canikli, beraberindeki heyet İle Esnafın taleplerini dinleyerek sorularını yanıtladı.

Yedpa ticaret merkezi yönetim kurulu  Başkanı Salih  Sami Atılgan ve yedpa esnafları , “ İmar barışında gelecek olan ödemeler bu esnafın belini büker.  Küçük esnaf  buraya yatırdığı  para ile varlığını  sonuna  kadar kullanmıştır.” dedi .

İmar affı için çıkan ödenmesi gereken bedellerin çok yüksek olduğunu söyleyen  Salih  Atılgan , bakan  Nurettin Canikliden İmar affı  indirim sözü aldı.

Bakan Canikli,  bu konuda esnafa kolaylık getireceklerini , kanunların müsade etmesi halinde yedpa için indirimler yapılabileceğini  ve mutlaka takipçisi olacağının  sözünü  verdi.

Esnaf ziyaretinden sonra Yedpa aş evini ziyaret eden  Bakan Canikli  daha sonra vatandaş ve esnafların ilgisi  eşliğinde ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

Yedpa Ticaret merkezi Aş  evi ziyaretinde , Sayın Bakan Nurettin CANİKLİ ve Yedpa Yönetim Başkanı Salih ATILGAN

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri