Ataşehirin Görevden Alınan Başkanı  Battal İlgezdi , Muhtarla Neden Bir Araya Geldi.

Ataşehirin Görevden Alınan Başkanı Battal İlgezdi , Muhtarla Neden Bir Araya Geldi.

İçişleri Bakanlığı tarafından yolsuzluklar nedeni ile  görevden uzaklaştırılan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Ataşehir’in muhtarları ile buluştu.

İçişleri Bakanlığı tarafından  görevden uzaklaştırılan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Ataşehir Muhtarlar Derneği Hüseyin Uzun başkanlığında Ataşehir’in mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Ataşehir Belediye Başkanı aday adayı olan  Battal İlgezdi Chp aday olarak seçilirse ; Chp’nin işi zor

10 yıldır görevde olan İlgezdi  Ataşehir’in imar sorunu ile ilgili  tapu vaadlerini yerine getirmediği  yine dahada kötüsü  Yeni Çamlıca,Mimar sinan ve Mevlana Mahallerinde  resmi tapularına elinden almaları için meclisten  harekete geçmişti .

Ancak bu işin . için İbb parmağı olması  bu mahaller üzerinde siyasi rant elde etmek için imar stoğu uygulamaları halkın tepkisini almış.

Siyasi risk almamak için Kucağımızda bombo bulduk demişti .

Halktan gelen tepkide Artık Chp oy vermeyeceklerini on yıldır oyladıklarını,  bu mahallerin imar problemi çözülmeden hiç bir siyasi partinin adayları mahallere uğramamalarını istiyorlar.

Halk bu konuda tepkili…..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Eyvallah güzel erinde tesbitler mülkiyet hakkımıza göz dikenleri unutmayacağız

  2. Bizlerin sorununu mükemmel bir şekilde dile getirdiğiniz için teşekkürler inşallah maduriyetimiz ilgili mercihler tarafından görülür.

  3. HALKIN SESİ Başlıklı yazınız ile Ataşehir’in üç mahallesi halkına seslenerek söylenmesi gerekenleri çok güzel yazmışsınız,bu millet bunu okumalı ve duymalı ! BB. Aralık’tan önce gereğini yapmıyor ve yapacağını uygulamaya koymuyorsa bu üç mahalle halkına sesleniyorum ! Lütfen seçime mutlaka gidiniz ve oylarınızı sizlere hizmet edene veriniz,seçime gitmemek çare değil ,istemediğiniz partinin kazanmasına yardım etmiş olursunuz.Saygılarımla ,okuduğunuz için TEŞEKKÜR ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri