Ataşehir Yeniçamlıca , Mimarsinan ve Mevlanın Mülkiyet Kaderi Açıklanıyor.

Ataşehir Yeniçamlıca , Mimarsinan ve Mevlanın Mülkiyet Kaderi Açıklanıyor.

Yıllardır kangren haline gelen ve her şeçimde bir umut olan yeni çamlıca , mimar sinan ve Mevlanın tapu ve mülkiyet sorunu Ataşehir belediyesinden alınarak , tapu ve mülkiyet sorunlarının çözümünün  son kararını İBB ‘nin vereceği gün. Yaklaştı.  

Yıllardır sorunların kangırenleştiği bu Üç mahallenin mülkiyet ve tapu  kaderi ne olacak? 

Mülkiyet ve Tapu sorunu çözülecek mi ?

üç mahallede tapu ve mülkiyet çıkmazı kaynayan kazan halinde olup , yetkililerden haber beklenmektedir.

Mahalle sakinleri tarafından sağlıklı bir cevap beklentisi her geçen gün sabır beklensende

‘’ Sabır sınırlarına geldik ‘’ sözleri yükselmektedir.

15 ekimden önce kararı bekleyen üç mahalle sakinleri  İBB ve Çevre şehircilik Bakanın ve diğer bakanların  veridiği sözler tutulacak mı? Yoksa devletin hafızası yok diyerek vatandaş  tekrar mağdur mu ? olacak.

Sitem yükselmektedir.

Ancak;  24 eylül 2018  günü Akparti Ataşehir İlçe Başkanı Ahmet ÖZCAN , İBB gelen Yeni Çamlıca, Mimarsinan ve Mevla mahallerin Tapu ve Mülkiyet kaderini belirleyecek son kararları , Basın açıklaması yaparak.

Ataşehirli tüm hemşehrilerimizin Merak ettiği İBB cevaplarını yetkili ağızdan açıklaması yapılacaktır .

Halkımıza duyurulur .

ataşehirdenhaber

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Hadi insaAllah gorelim peki yenisehir mahallesindeki imar konutlarinin durumu ne olacakmis acaba bizlerde magduruz neden acaba kangren oldu artik evler cok berbat oldu oturulacak gibi degil

  2. A.şehir gazetesi olarak bir hafta önceden Mevlana,Yeniçamlıca,MimarSinan mahallelerinin Tapu ve imar sorunu çözülüyor diye ve AKP. A.Şehir bölge başkanı basın açıklaması yapacak diye haber yapıyorsunuz?! İnsanlar umutla inanarak beklemedeller,hani be kardeşim nerede açıklama ?! Bu milletle bu kadar umut tellallığı yapmayın;Bari sizler samimi olunuz,dolaylı olarak bari siz alay etmeyin bu insanlarla ;yoksa duymak istemiyenlere bizlerin’de duyurmak için bir cesareti vardır inşaallah.Yeter be artık 1972 dem beri Tapu alacağız diye ,Aldık sonunda bu defada İMAR alamadık!? Hani T.C.de Tek güvencemiz vardı Adalet ve TAPU!? Mülkümüz /Arsamız var diye sevinirken,gelip içersine bir direk dikip kendimi ‘mi asayım’ki İllgililer ve’de bilgili(Rantçıları)elalem duysun..o zaman acele çözerler inşaallah…Yeter artık ömrüm yetmedi Eyyy muhteremler.! Bülöf yapmıyorum merak etmeyin sizlerimde çağırırım o gün.?!
    25 Eylül 2018 İzmir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri