Ataşehir ‘de HDP’liler broşür almayan ,AK Parti’li gençlere saldırdı!

Ataşehir ‘de HDP’liler broşür almayan ,AK Parti’li gençlere saldırdı!

İstanbul  Ataşehir ‘de AK Parti’li gençler, kendilerine verilen HDP broşürünü almayınca HDP’liler tarafından sopalarla darp edildi.

İstanbul Ataşehir’de bir grup AK Parti’li genç, kendilerine verilen HDP broşürünü almayınca HDP’liler tarafından darp edildi.

AK PARTİ’Lİ GENÇLER HDP BROŞÜRLERİNİ ALMAK İSTEMEDİ

Olay, Ataşehir Necmettin Erbakan Caddesi’nde 17.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre cadde üzerinde bulunan AK Parti standına gelen bir grup HDP’li, ellerinde broşürleri AK Parti’li gençlere vermek istedi. AK Parti’liler ise istemediklerini belirtti. Durum karşısında öfkelenen HDP’liler, AK Partililer ile tartışmaya başladı.

 

HDP’LİLER SOPALARLA AK PARTİ’LİLERE SALDIRDI

Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. HDP’liler kavga sırasında AK Partili gençleri sopalarla yaraladı. Olay yerine çok sayıda resmi ve çevik kuvvet ekibi sevk edildi. Çevik kuvvet ekipleri, kavga sonrası ,kültür merkezi içerisine saklanan HDP’lileri çıkararak polis arabasıyla uzaklaştırırken olay sonrası toplanan kalabalığı da dağıttı.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. “bunlar seçim öncesi her şeyi yaparlar onlar için her şey mübah terörün başı hdp ve chp onların yancısı saadet ve iyi parti

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri