Ataşehir Belediyesi Başkanı Vekil Adayını , Dr.Selim TEMURCİ Açıkladı.

Ataşehir Belediyesi Başkanı Vekil Adayını , Dr.Selim TEMURCİ Açıkladı.

Yeni Ataşehir Belediye Başkanı’nın seçim tarihi belli oldu.
Ataşehir Belediye Meclisi’nin, Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının ardından belediye başkan vekilini seçmek üzere 16 Aralık’ta toplanacağı bildirildi.

Battal İlgezdi, İçişleri Bakanlığı’nca hakkında mülkiye müfettişlerince düzenlenen raporlar ile adli mercilerce yürütülen soruşturma ve kovuşturmalar  sonucuda yolsuzluklardan dolayı  8 Aralık’ta görevden uzaklaştırılmıştır.

 

ADAYIMIZ; YEREL YÖNETİMLER TECRÜBESİNE İNANDIĞIMIZ, Mustafa.Cevat ARZIK’TIR

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, 15 Meclis Üyesi ve teşkilatınca yapılan temayül neticesinde, öne çıkan ismin Genel Başkanlarına sunulduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanımız bu ismi bu gün burada açıklamamızı istediler. Bu kişisel ve sadece Ataşehir’in meselesi değildir. 15 tane Ataşehir Belediye Meclis üyesi arkadaşımızın biraz sonra açıklayacağım adayımızın arkasında kapı gibi durmasını istiyoruz. Yarın yapılacak olan seçimde adayımız; yerel yönetimler tecrübesine inandığımız, Sayın Gurup Başkanı Vekilimiz Mustafa Cevat Arzık’tır” sözleri ile Ak Parti Ataşehir Başkan Vekili adaylarının açıkladı.

AK PARTİ’NİN YEREL YÖNETİMLER ANLAYIŞI 2019’DAN ÖNCE ATAŞEHİRLİYLE BULUŞACAK

İl Başkanı Temurci, “İnşallah Mustafa kardeşimizin seçilmesi ile birlikte Ataşehir’de Ak Parti’nin yerel yönetimler anlayışını 2019’dan önce Ataşehirliyle buluşturmak ve bu 1,5 yılı çok daha güçlü bir şekilde yaşama geçirmek istiyoruz. Bu sadece bir parti meselesi değildir. Aklı selim Cumhuriyet Halk Partili meclis üyelerinin bu sürece destek vermelerini ve oylarına talip olduğumuzu ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?