ABD ‘NİN ASIL DERTLERİ BAŞKA UNUTMASINLAR Kİ BAŞARAMAYACAKLAR.

ABD ‘NİN ASIL DERTLERİ BAŞKA UNUTMASINLAR Kİ BAŞARAMAYACAKLAR.

FETÖ’cü Emre Uslu mahkeme çıkışı böyle görüntülendi
ABD’de görülen Rıza Saraf duruşması, izleyen gazeteci Cüneyt Özdemir’in anons yaptığı sırada arkasından firari FETÖ’cü Emre Uslu ortaya çıktı

Bir çok FETÖ’cü hain Amerika’daki kumpas davasını sıkı bir şekilde takip ederek Türkiye aleyhine kamuoyu oluşturabilmek için yalan haberler yapıyor. Özellikle ABD’ye firar eden FETÖ’cülerin davaya yoğun ilgisi dikkat çekiyor.

Davayı yerinde izleyen gazeteci Cüneyt Özdemir’in anons yaptığı sırada arkasından yürüyen isim ise firari FETÖ’cü Emre Uslu’dan başkası değil.

Uslu, davayı takip eden diğer FETÖ’cüler gibi sosyal medya üzerinden Türkiye aleyhine paylaşımlar yapmaya devam ediyor. FETÖ’nün üst düzey isimlerinden olan Adem Yavuz Arslan da kendi sosyal medya hesabından canlı bağlantılar yaparak Türkiye aleyhine propaganda yapıyor.

Firari FETÖ mensupları Uslu ile Arslan’ın, yanlarında başka FETÖ mensuplarıyla birlikte Atilla davasını yerinde izlemeleri AA objektiflerine de takıldı.

Duruşmaları birkaç gündür takip eden FETÖ firarilerinden Aslan görüntülendiğini fark edince olay yerinden uzaklaşırken Uslu, mahkeme binası önünden yayın yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=BNA-CyZ_U6o

 

Cüneyt Özdemir, Sarraf davasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özdemir, “27 Yıllık gazeteciyim, burada bir numara var. Lafı evirip çevirip bankalarımıza ve Erdoğan’a getiriyorlar. İçini dolduramıyorlar, algı operasyonu yapıyorlar. Burada hedef ekonomi ve Erdoğan” ifadelerini kullandı.

“BURADA HEDEF TÜRK EKONOMİSİ VE ERDOĞAN”

Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışan çevrelerden gelen son açıklamalar da bu tiyatro davanın asıl niyetini ortaya koyuyor.

– Sarraf üzerinden Türkiye’ye operasyon çeken ABD ” YPG ‘ye silah yok” sözünü unuttu. Pentagon 5 bin Kaleşnikof veriyor.

– ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı McCarrick: Türk Akımı’ndan rahatsızlık duyuyoruz.

– ABD Terörle Mücadele Koordinatörü Kerchove: FETÖ ‘yü terör örgütü görmüyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?