184 Kapansın  Haberi Yapanlara , Halktan Büyük Tepki …

184 Kapansın Haberi Yapanlara , Halktan Büyük Tepki …

184 kapatılması için Kampanya başlatan Doktorlar ve Sağlık çalışanlarına halktan tepki 184 zaten hasta be hasta yakının  dertlerini dinlemediği ve doktor yapdığı şiddet ve uslup hatalarının burada kapatılarak  sorunları halı altına  atıldığı 184 Şikayet hattını kapatılması  istemi büyük tepki aldı .

bu konuda birçok hasta ve hasta yakınları dinlediğinde  devlet hastanelerine gitmekten korktuklarını , son zaman da Doktora şiddet ve Beyaz kod  uygulamasının bazı kötü niyetli saplık ve saplık çalışanları tarafından  su istimal edilerek hasta ve hasta yakınlarına kötü davranıldığı ancak 184 arandığında ise ya telefonların . uzun süre bekledikleri veya olaylarının üstünün  art niyetli saplık ve sağlık çalışanlarının lehine kapatıldığı hatta hasta ve hasta yakınları özellikle beyaz kod uygulamasının  arkasına saklanılarak Hasta ve hasta yakınlarına Şiddet ve Hakaret ettiklerin öğrenildi .

bu Konuda Halk devlet yetkililerinden Özellikle Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğandan  yardım istediler Acil kod uygulamaları  su istimal eden doktorların cezalandırılması gerekirse diploması iptal edilerek meslekten  men edilmeli dir. dedi.

evet bazı hasta ve hasta yakınları kadar ,doktor şiddet ve hakaretleri unutulmamalı Adalet ve yargı tarafsız  olarak konuyu ele almalı , Burada doktorlara yapılan şiddet emsal alınarak verilen kararlar,masum hasta ve hasta yakınlarının  mağdur etmektir..

halkın sesi…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?