Ataşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’na Tepki büyük İmza Kampanyası ile Şikayet

Ataşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’na Tepki büyük İmza Kampanyası ile Şikayet

Ataşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim  Merkezi Okulu ,19 mayıs etkinliğinde okul  gösterisi Rezilliğe tepki gösteren halkımız imza kampanyası yaptı .

halktan gelen büyük tepkiler İmza ile şahlandı .

Bu gösteride ortaya çıkan rezalet türkü ile başlıyan Sokak ağızı ile söylenen gayri ahlaki türkü ile  yasak aşkı ve gayri meşru ilişkileri ve aile yaşamanı  tahrip eden bu gösteri  , okul öğrencileri tarafından , okul yönetimi ve öğretmenlerinin  izni ile gösterime sunulmuştu. halkın bu görüntüleri sosyal medyada ve basına sızması ile birlikte  bundan sonra  emsal teşkil etmesi adına  okul yönetimi ve bu etkiniliği düzenleyen öğretmenler hakkında suç  duyurusunda bulundular

Okullada yapılan bu etkinliğe tepki gösteren halkımız imza toplayarak, Ataşehir İlçe Milli eğitim müdürlüğü’ne teslim etti.

Bu imzaları içinde bu çocuklarının bu Rezalete alet edilmesine  tepki gösteren arasında

AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Av.Ahmet ÖZCAN ve  MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Sn. M. Sadun BİZEL  gibi  bölgenin önemli 

isimlerinin yanında Yeni Çamlıca ,Mevlana , Mimar sinana  Mahalle Muhtarları ve halkımızda Tepkisini göstererek İmza Kampanyası ile

Aile ve Milli değer ve inançlarımız saygı gösterilmesi adına , daha dikkatli olunmalı kabul edilemez diyerek  İmzalayarak tepkilerini gösterdiler.

Ayrıca MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Sn Sadun  BİZEL   avukatları aracılığı sorumlular hakkında  suç duyurusu  talimatı verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

 1. başkan bu rezilliği yapana müdüre soruşturma açılarak görevden alınmalı. bu adam iyi tanırım son sınıf öğrencilerinden problem çıkaran öprencilerin veliieri çağırılarak okula gelmeyin diyor.
  ve bu öğrenciere devlet tarafından verilen ücretsiz yemek ve servislerden bu öğrenciler düşürülmüyor yenilmeyen yemek ve servis ücretleri nerede ? kimin cebine girdi .

 2. bu okulda müdür Gecen yıl öğretmenler gününde sol görüşlülere içkili öğretmenler günü kutlaması yapıldı araştırsınlar neler çıkar
  Muhafazakar öğretmenler tepki gösterince birkaçgün sonra onlarada öğretmenler günü yemeği verildi

 3. marmara ünversitesinden staj yapmak için gelen öğrencilerin adına bir rehber öğretmenlere ücret veriyor ancak bu para stajı yapan öğretmenlere değilde kendi tanıdıkları ve staja katılmamış öğretmenlere verdiler bu konuda rahatsız olanlarımız oldu.
  tabi siz devereye girince adam hakkı olanlara verdi bu nedenle size teşekkür ederiz bu adamı ilçeye şikayet ettik daha önceden adam arkası sağlam galiba ….

 4. bu okul müdürü burada çalışan öğretmenlere mobing uyguluyor .
  telefonları inceleyen bir müdür var herkes sindirilmiş .

 5. Sayın cumhur baskanım bütün okullarda ibadethane var acaba bu zatın okulunda mescit varmı araştırılsın. adam müzik odası yaptı .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri