ATAŞEHİR BELEDİYESİ YENİ ÇAMLICA KÖK TAPU ENCÜMEN KARARINI İPTAL Mİ EDECEK ?

ATAŞEHİR BELEDİYESİ YENİ ÇAMLICA KÖK TAPU ENCÜMEN KARARINI İPTAL Mİ EDECEK ?

Ataşehir belediyesi yeni çamlıca, mimarsinan ve mevlana mahallesinde son zamanlarda encümen kararı ile kok tapuya dönme kararı almıştı Halkın sesine kulak veren Ataşehir belediyesi biz halkcı partiyiz.ve halkın yanında yanındayız dedi.

Kök tapu encümen kararını iptal etiklerini söyleyen Başkan yardımcısı sn Abdullah DER , bundan sonraki süreçte İBB ile halkın sorunlarını çözmek için yanında olacağız. Biz varız, yeterki İBB halka çözüm sunmayı istesin. Bu sorunu çözecek merci İBB’de biz encümen kararını geri geçtik.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Sayın başkanım atşehirde beldiye başkanı olarak yetki sende büyük şehirden bu imari senin söke söke alman gerekiyor ağlamaya çocuğa meme yok biliyorsunuz bu yeni çamlıca mhlemizde bir deprem olsa bunun kanalını kim de ve imari yüksek tutuğunuz an bütün tapu yer katibi sorunlarında çözmüş olunur biZler bu konuda yilardir çok maduruz sizden biran evel bu sorunu çözmenizi arzediyoruz saygılar başarılar başkanim

  2. Anlamıyorum anlamakta istemiyorum nezaman ak parti burayı alır ozaman sorun çözülür

  3. Ataşehir/Mevlana Halkı hani Sn.İlgezdi çok masumdu? ! Sen 144 Hektar Alanın TAPU’ları Mahkeme kararı ile iptal ediliyor,Bld.Başkanı olarak hiç bir TAPU sahibine haber vermiyorsun,Tebliğ etmiyorsun,!Ben sorunca ilgili dediklerimizin ağzı ile,adamlar beni-Belediyeyi mahkemeye vermişler,sana niye haber vereyim dedirteceksin? Bizde buna inanacağız.Hani HUKUK/ADALET diye bağırmalarınız? Bu tavrı yutup yiyenlere yazıklar olsun demezlermi ?!.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?