Mert Can YILDIZ
Mert Can YILDIZ
Mrtcnyldz24@gmail.com
AİLE, SAPKINLIK, LGBT : İSTANBUL SÖZLEŞMESİ
 • 0
 • 77
 • 04 Mayıs 2020 Pazartesi
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Gündemden düşmeyen ve düşürmememiz gereken bir konu İSTANBUL SÖZLEŞMESİ ve EŞCİNSELLİK !

Gelin beraber bu sürecin ne zaman başladığı, toplumumuz açısından nelere yol açabileceği ve bir neslin nasıl yetiştirilmek istendiğini MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİ olarak göz atalım… Söz ettiğim süreç 2011’de başladı. 11 Mayıs 2011’de Kadınlara Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye İlişkin Avrupa Konseyi bilinen adıyla İstanbul Sözleşmesi kadına yönelik şiddet ve aile içi şiddetle mücadele amacı ile İstanbul’da imzaya açılan sözleşme, Mart 2019’da 46 devlet ve Avrupa Birliği tarafından imzalanmıştır.

Nedir bu Toplumsal Cinsiyet eşitliği ve ne Amaçlanıyor ?

Öncelikle Türkiye’de cinsiyet eşitliği yanlış lanse ediliyor, Erkek ve Kadın eşitliği değil, iki Erkek evlenirse aile iki kadın evlenirse aile Milletimize bu lanse edilmeye çalışılıyor.

Şimdi düşünelim,

 • Cinsiyet eşitliği dendiği zaman aklımıza kadın ve erkek eşitliği geliyor.

AMA !

Sokağa çıkıp röportaj yapsak, efendim oğlunuza damat alırmısınız diye sorsak herhalde okkalı bir tokat yiyebiliriz değil mi ?

İşte cinsiyet eşitliği diyerek önümüze sunulan ve ALGI yaratılmaya çalışan olay budur.

TÜRK AİLE yapısını dönüştürmeye çalışılan bir projedir bu. LGBT PROJESİ…

HATIRLAYALIM,

 

CHP’nin eşcinselliği gündeme getirip ALGI oyununa maşa oluşunu yukarıdaki görsellerde görüyoruz. Halkımızın gözüyle bakarsak, ‘Belediyelere bayrak asmalar, İBB de eşcinsellik müdürlükleri kurulmak istenmesi, EŞCİNSEL ÇOCUK propagandası… ne oluyor kardeşim MÜSLÜMAN ülkesi burası!

Eğer erkek çocuğunun eşcinsel olması, kız çocuğunun lezbiyen olmasını istiyorlarsa çıkıp söylesinler ? değilse neden MÜSLÜMAN-TÜRK milletine bunu empoze etmeye çalışıyorlar ?

İşte burda dünyanın hızla teknolojik olarak gelişip dönüşmesiyle, sosyal olarakta dönüştürülmeye çalışılıyor !

Eğer biz MÜSLÜMAN-TÜRK milleti olarak binlerce yıllık tarihimize, kültürümüze, gelenek-göreneklerimize ve AİLE yapımıza sahip çıkacaksak bu rezilliği yapanlara dur dememiz lazım !

HATIRLAYALIM !

 

Lut Kavminin kısaca ‘Sapkınlık’ fuhuş ve eşcinselliği normalleştirmiş ve sonucunda helak olmuştur.

 

Bakara Suresi 205. Ayetin Mealine(elmalı Hamdi Yazır) bir göz atalım,

İş başına geçti mi yer yüzünde içine kadar fesad vermek ve hars-ü nesli helâk etmek için sa’yeder Allah da fesadı sevmez’

Yorumu okuyucularımızın iradesine bırakıyorum.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ALİ ERBAŞ’IN EŞCİNSELLİK ÇIKIŞI !

Ramazan Ayının ilk Cuma hutbesinde; Ey insanlar İslam zinayı en büyük haramlardan kabul ediyor Lutiliği, EŞCİNSELLİĞİ lanetliyor nedir bunun hikmeti ? hastalıkları beraberinde getirmesi ve NESLİ Çürütmesidir bunun hikmeti! yılda yüz binlerce insan garimeşru ve nikahsız hayatın İslami litaratürdeki ismi ZİNA olan bu büyük HARAMın sebep olduğu HİV VİRÜSÜne mağruz kalıyor.(…) diyerek sapkınlara sert bir çıkış yaptı. Diyanet İşleri Başkanının açıklamalarına karşılık bazı kesimler peş peşe suç duyurusunda bulundu.

Şahsen Diyanet işleri başkanımızın söylemlerinin geç bile kalındığı görüşündeyim. Yukarıda bahsettim milletimiz üzerinde ALGI ve NORMALLEŞTİRME çabalarına karşılık hızlı bir şekilde verilmeliydi geçte olsa artık farkına varmaya başlıyoruz vereceğim örnek tamda MÜSLÜMAN-TÜRK ülkesinde olması gereken bir örnektir bakalım,

Rusya Federasyonu, ‘Sapkınlık’ olarak nitelendirdiği LGBT grup-kuruluşlarına ait sosyal medya sitelerinin hepsini kapattı. Vladimir Putin ülkesinde başkan olduğu sürece EŞCİNSELLİK evliliklerine izin vermeyeceğini açıkladı.

Sonuç olarak ülkemizde gündem olan bu konunun milletimizin ‘DUR’ demesiyle ve devlet yetkililerimizin harekete geçmesi ile çözülecektir. Rusya örneğinde olduğu gibi tıpkı şer odaklarına karşı nasıl mücadele ediyorsak bu SOSYO-KÜLTÜREL ALGI OPERASYONU ve NORMALLEŞTİRME çabalarına karşı mücadele edip bu sapkınlıklara set çekmemiz gerekiyor.

Bknz.

“Signatures and ratifications”. Avrupa Konseyi. 1 Temmuz 2013.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YENİ
 • YORUM
TRCep Urfa Haberleri