Ataşehir; Yerel Seçimlerde ”Gelin Bu Adamı Temizleyin ” diyen Yöneticiler İstemiyor..

Ataşehir; Yerel Seçimlerde ”Gelin Bu Adamı Temizleyin ” diyen Yöneticiler İstemiyor..

Geçtiğimiz Yıllar da Samsun’un 19 Mayıs İlçesi’nde fındık üreticisi Muharrem Dursun, bir çuval fındığı Ak parti  İlçe Başkanlığı’nın önüne dökerek, fındık fiyatlarını protesto etmişti.

Dursun açıklama yaparken parti binasından inerek üreticinin yanına gelen İlçe Başkanı İrfan Kalaycı,  bu durumu ”halkı aşağılayarak”  tepki gösterdi.

Telefonla birilerini arayan  İlçe Başkan Kalaycı, “Benim partimin önüne biri gelmiş fındık dökmüş, gelin bu adamı temizleyin buradan” diyerek halkı  aşağılaması  halkın önünde  tepki gördü .

Ak parti bir dava partisi ise ; milletin derdini dinleme, sorunlarına çözüm sunan ve halk için varolan bir dava ise ,  koltuk ve menfaat sevdası değil ise  bu ve bunun gibi halka , tek parti şefi  gibi diktatörce davranan adamların yeri olmamalı bu durumda o partinin kapısında kapıcı bile olamalı .

Kalben söylediği ve halkı için hizmetkar  olma davranışında bir Cumhurbaşkanı , diğer yanda Halkı Hayvan yerine koyan bir zihniyetin ürünü …

”millete takla atta görelim ,Gelin bu adamı temizleyin burdan   ” sözleri ile takıntılı aşağılayan ,kişlik vakalarına partide yer  vermemelidir..

hatta gerekirse bu gibi kişilerin Cumhurbaşkanı tarafından kulağı çekilmeli , kapı dışarı edilmeli , cezası verilmelidir ..

vatandaş hangi görüşte olursa olsun,  sabır ve sebat göstermeyen ,vatandaşı anlamayan   yönetici olamayacak Feraset ,Liyakat, şefkat göstermeyen tiplere prim verilmemeli…

şunuda unutmamalı ki ; Parti babasının çiftliği gibi konuşanlara dava hatırlatılmalı ,  millet olmaz ise partinin hiç bir anlam ifade etmediğini birileri  buna anlatmalı.

Bu nedenle;  İrfan Kalaycı ve bunu gibi kişiliklerin bir an önce parti içinde hesabı kesilerek kapı dışarı edilmeli . Yoksa bu davaya helal getirenler yüzünden geçmişte halkımız çok çekti ..

Bize , Cumhurbaşkanı  örneğinde mütevazi , millete efendi değil, hizmetkar olacak liderler ve yöneticiler lazım.

Millete tepeden bakan yönetici olamayacak tipte  menfaat ve koltuk doğrultusun da gidenler değil…

ben kim miyim …

halkın sesiyim….

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Halkın sesi olarak gerçekten çoook çiddi oluşumları yazıyorsunuz,inşallah bu halk’ta gerekeni yapacak ve kurtuluşa ulaşacaktır.Arkadaş yanlış yapmaya zamanımız’da hakkımızda yoktur,bu böyle biline diyor,saygılarımı sunuyorum ..30 Ekim 2018

  2. Deneyimli politikacılar daha dikkatli davranırlar, Özer olarak deniyor’ki AKP. de kötü olanlar var bunlar Sayin C.başkanı gibi olmalı, dedim ya deneyimli politikacılar hiç bir zaman gerçek kişiliğini gerçek niyetini dışa vurmazlar, ama zaman zaman kendilerini kontrol edemeyip dışa vururlar örneğin, gariban bir adama, Ananı al git dediklerini cümle alem biliyor, örneğin basın veya Akademik çevrelerden birinin görüş açıklamasını beğenmediğinde mahkeme kararını beklemeden hemen o kişi veya kurumu terörist ilan edilmekte, Mahkemeler etki altına alınmaktalar, bu örnekler çoğaltılabilinir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri